sobota , 23 február 2019
Home / šport / Hokej / Deväť slovenských klubov dostalo zelenú na štart v Tipsport lige, Žilinčania musia doplniť podklady

Deväť slovenských klubov dostalo zelenú na štart v Tipsport lige, Žilinčania musia doplniť podklady

BRATISLAVA 12. júla (WebNoviny.sk) – Deväť slovenských hokejových klubov splnilo podmienky na udelenie licencie pre štart v najvyššej domácej súťaži v sezóne 2018/2019. Referuje o tom štvrtkové vydanie denník Šport s tým, že mimo je zatiaľ Žilina.

Odporúčame:
Hokejový klub MsHK Žilina požiadal o licenciu, štart v Tipsport lige je napriek tomu otázny

„Jeden klub musí do budúceho štvrtka, kedy opäť zasadá predstavenstvo spoločnosti Pro-Hokej, doplniť ďalšie podklady,“ povedal pre Šport šéf TL Richard Lintner. Do hry teraz vstúpi výkonný výbor Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH), ktorý by mal na základe odporúčacieho dokumentu potvrdiť stanovisko Pro-Hokeja.

Kluby mali potrebné dokumenty doručiť do konca júna, Žilinčania dostali odklad na jeden týždeň. Ako informuje Šport, viacerí hráči sa ozvali, že nemajú vyrovnané všetky záväzky zo strany klubu spod Dubňa. Nové vedenie MsHK Žilina však nechce uznať ich nároky.

Viac k témam: hokej, MsHK Žilina, Pro-Hokej, Richard Lintner, Tipsport liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Deväť slovenských klubov dostalo zelenú na štart v Tipsport lige, Žilinčania musia doplniť podklady © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Video: Tatar strelil svoj 20. gól v tejto sezóne NHL, v akcii boli aj ďalší štyria Slováci

Tomáš Tatar má stále šancu prekonať svoj strelecký aj bodový rekord z ročníka 2014/2015, keď v drese Detroitu strelil 29 gólov a dokopy mal 56 bodov.  TORONTO 22. februára (WebNoviny.sk) – Slovenský hokejový útočník Tomáš Tatar prispel gólom k víťazstvu Montrealu nad Philadelphiou (5:1) vo štvrtkovom zápase NHL. Tatar skóroval dvadsiatykrát v tejto sezóne a stal

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *