streda , 19 september 2018
Home / šport / Hokej / Deväť slovenských klubov dostalo zelenú na štart v Tipsport lige, Žilinčania musia doplniť podklady

Deväť slovenských klubov dostalo zelenú na štart v Tipsport lige, Žilinčania musia doplniť podklady

BRATISLAVA 12. júla (WebNoviny.sk) – Deväť slovenských hokejových klubov splnilo podmienky na udelenie licencie pre štart v najvyššej domácej súťaži v sezóne 2018/2019. Referuje o tom štvrtkové vydanie denník Šport s tým, že mimo je zatiaľ Žilina.

Odporúčame:
Hokejový klub MsHK Žilina požiadal o licenciu, štart v Tipsport lige je napriek tomu otázny

„Jeden klub musí do budúceho štvrtka, kedy opäť zasadá predstavenstvo spoločnosti Pro-Hokej, doplniť ďalšie podklady,“ povedal pre Šport šéf TL Richard Lintner. Do hry teraz vstúpi výkonný výbor Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH), ktorý by mal na základe odporúčacieho dokumentu potvrdiť stanovisko Pro-Hokeja.

Kluby mali potrebné dokumenty doručiť do konca júna, Žilinčania dostali odklad na jeden týždeň. Ako informuje Šport, viacerí hráči sa ozvali, že nemajú vyrovnané všetky záväzky zo strany klubu spod Dubňa. Nové vedenie MsHK Žilina však nechce uznať ich nároky.

Viac k témam: hokej, MsHK Žilina, Pro-Hokej, Richard Lintner, Tipsport liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Deväť slovenských klubov dostalo zelenú na štart v Tipsport lige, Žilinčania musia doplniť podklady © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Jágrov návrat do súťažného diania sa blíži, chce dotiahnuť Kladno do extraligy

Jaromír Jágr možno už v priebehu tohto týždňa zasiahne do duelov domácej druhej najvyššej súťaže Chance liga. KLADNO 18. septembra (WebNoviny.sk) – Český hokejový útočník Jaromír Jágr čoskoro absolvuje prvý súťažný zápas v aktuálnej sezóne. Kladno je druhé v Chance liga Štyridsaťšesťročný veterán sa po zranení vrátil do tréningového procesu Kladna a možno v priebehu tohto

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *