nedeľa , 22 júl 2018
Home / šport / Hokej / Deväť slovenských klubov dostalo zelenú na štart v Tipsport lige, Žilinčania musia doplniť podklady

Deväť slovenských klubov dostalo zelenú na štart v Tipsport lige, Žilinčania musia doplniť podklady

BRATISLAVA 12. júla (WebNoviny.sk) – Deväť slovenských hokejových klubov splnilo podmienky na udelenie licencie pre štart v najvyššej domácej súťaži v sezóne 2018/2019. Referuje o tom štvrtkové vydanie denník Šport s tým, že mimo je zatiaľ Žilina.

Odporúčame:
Hokejový klub MsHK Žilina požiadal o licenciu, štart v Tipsport lige je napriek tomu otázny

„Jeden klub musí do budúceho štvrtka, kedy opäť zasadá predstavenstvo spoločnosti Pro-Hokej, doplniť ďalšie podklady,“ povedal pre Šport šéf TL Richard Lintner. Do hry teraz vstúpi výkonný výbor Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH), ktorý by mal na základe odporúčacieho dokumentu potvrdiť stanovisko Pro-Hokeja.

Kluby mali potrebné dokumenty doručiť do konca júna, Žilinčania dostali odklad na jeden týždeň. Ako informuje Šport, viacerí hráči sa ozvali, že nemajú vyrovnané všetky záväzky zo strany klubu spod Dubňa. Nové vedenie MsHK Žilina však nechce uznať ich nároky.

Viac k témam: hokej, MsHK Žilina, Pro-Hokej, Richard Lintner, Tipsport liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Deväť slovenských klubov dostalo zelenú na štart v Tipsport lige, Žilinčania musia doplniť podklady © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Slovenský útočník Viliam Čacho podpísal s Jokeritom Helsinki dvojcestný kontrakt

Rodák z Trenčína reprezentoval Slovensko na ostatných majstrovstvách sveta hráčov do 20 rokov, v 5 vystúpeniach si pripísal jednu asistenciu HELSINKI 19. júla (WebNoviny.sk) – Kariéra slovenského mládežníckeho hokejového reprezentanta Viliama Čacha bude pokračovať vo fínskom tíme KHL Jokerit Helsinki. Devätnásťročný center sa dohodol s novým zamestnávateľom na dvojcestnom kontrakte na jeden rok s opciou

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *