nedeľa , 22 júl 2018
Home / šport / Ostatné športy / Dvojnásobnému víťazovi Super Bowlu hrozí doživotie, pokúsil sa zabiť expriateľku

Dvojnásobnému víťazovi Super Bowlu hrozí doživotie, pokúsil sa zabiť expriateľku

LOS ANGELES 11. júla (WebNoviny.sk) – Dvojnásobného víťaza ligy amerického futbalu NFL Brandona Brownera obvinili z niekoľkých zločinov vrátane pokusu o vraždu.

Tridsaťtriročný niekdajší hviezdny defenzívny hráč sa podľa polície v nedeľu vlámal do domu expriateľky v La Verne. Napadol ju pred očami jej detí, vyhrážal sa jej smrťou a ukradol hodinky Rolex v hodnote 20-tisíc amerických dolárov.

Browner mal v čase útoku súdny zákaz priblíženia k obeti. V minulosti ho viackrát zatkli aj za domáce násilie. V súčasnosti je víťaz Super Bowlov XLVIII (Seattle) a XLIX (New England) vo väzbe. Portál The Source informoval, že kauciu stanovili na 10 miliónov USD, v prípade dokázania viny mu hrozí doživotné väzenie.

Viac k témam: americký futbal, Brandon Browner, napadnutie
Zdroj: Webnoviny.sk – Dvojnásobnému víťazovi Super Bowlu hrozí doživotie, pokúsil sa zabiť expriateľku © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Marko Mirgorodský nepostúpil do finále C1 na MSJ do 23 rokov vo vodnom slalome

V semifinále bol vďaka čistej jazde najrýchlejší Talian Raffaello Ivaldi (81,36) aktualizované o 13:18 IVREA 21. júla (WebNoviny.sk) – Slovenský reprezentant Marko Mirgorodský bude chýbať vo finále disciplíny C1 na majstrovstvách sveta juniorov a pretekárov do 23 rokov vo vodnom slalome v talianskej Ivrei. Stále iba 19-ročný Lipták skončil v semifinále súťaže kanoistov do 23 rokov na

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *