Home / šport / Cyklistika / Švajčiar Schurter a Maja Wloszczowská zvíťazili v cross country Svetového pohára, Števková nedokončila

VAL DI SOLE 8. júla (WebNoviny.sk) – Švajčiar Nino Schurter a Poľka Maja Wloszczowská sa stali víťazmi nedeľňajších súťaží v cross country na pretekoch Svetového pohára v horskej cyklistike v talianskom Val di Sole. Medzi mužmi Slovensko nemalo zastúpenie, medzi ženami Jank Keseg Števková preteky nedokončila.

Peter Sagan sa teší zo žltého dresu, triumf v druhej etape Tour de France 2018 venoval synovi

Svetový pohár v horskej cyklistike – Val di Sole

nedeľa

CROSS COUNTRY

Muži: 1. Nino Schurter (Švaj.) 1:26:32 h, 2. Gerhard Kerschbaumer (Tal.) +6 s, 3. Mathieu van der Poel (Hol.) +1:09 min
Ženy: 1. Maja Wloszczowská (Poľ.) 1:30:51 h, 2. Emily Battyová (Kan.) +9 s, 3. Jolanda Neffová (Švaj.) +30, … Janka Keseg Števková (SR) nedokončila

Viac k témam: horská cyklistika
Zdroj: Webnoviny.sk – Švajčiar Schurter a Maja Wloszczowská zvíťazili v cross country Svetového pohára, Števková nedokončila © SITA Všetky práva vyhradené.