sobota , 23 február 2019
Home / šport / Ostatné športy / Amerického basketbalistu zastrelili v Los Angeles, hrával za moskovský klub Chimki

Amerického basketbalistu zastrelili v Los Angeles, hrával za moskovský klub Chimki

LOS ANGELES 8. júla (WebNoviny.sk) – Vo veku 27 rokov zomrel v Los Angeles americký basketbalista Tyler Honeycutt, opora ruského tímu a účastníka Euroligy Chimki Moskovská oblasť. Správu potvrdil jeho agent Aaron Mintz.

Odporúčame:
Zomrel Yvan Mainini, bývalý prezident FIBA

Presné okolnosti jeho smrti nie sú známe, no miestna polícia potvrdila, že Honeycutta zastrelil príslušník policajných zložiek rýchleho nasadenia v dome v štvrti Sherman Oaks. Basketbalista údajne začal strieľať prvý.

Tyler Honeycutt odohral v NBA 24 zápasov v drese Sacramenta Kings. Od roku 2013 pôsobil v Európe, najdlhšie práve v Chimkách. V roku 2015 sa s nimi tešil z triumfu v Eurocupe. Jeho posledným zápasom bol finálový zápas ruskej VTB ligy 10. júna, v ktorej jeho tím podľahol mestskému rivalovi CSKA a Honeycutt si pripísal 11 bodov. Informácie zverejnil portál eurohoops.net.

Viac k témam: basketbal, streľba
Zdroj: Webnoviny.sk – Amerického basketbalistu zastrelili v Los Angeles, hrával za moskovský klub Chimki © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Breakdance by mohol byť súčasťou olympijských hier 2024 v Paríži, organizátori uvažujú aj o šachu

Parížania sa ešte zaoberajú statusom bejzbalu, softbalu a karate či kampaňami o zaradenie do olympijského programu squashu, šachu a snookru. PARÍŽ 21. februára (WebNoviny.sk) – Organizátori OH 2024 v Paríži by radi zaradili breakdance do programu tohto celosvetového podujatia. Bola by to premiéra tejto súčasti tanečného odvetvia pod piatimi kruhmi. Doplnkové športy Olympijský program vo Francúzsku

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *