streda , 19 september 2018
Home / KULTÚRA / Knihy / Spisovateľka Evita sa druhý raz vydala, jej manželom sa stal otec syna Jakuba

Spisovateľka Evita sa druhý raz vydala, jej manželom sa stal otec syna Jakuba

BRATISLAVA 18. júna (WebNoviny.sk) – Slovenská spisovateľka Evita Urbaníková sa cez víkend druhý raz vydala. Áno povedala svojmu partnerovi Pawlovi, ktorému koncom roka 2016 porodila synčeka Jakubka.

O ruku ju požiadal po približne piatich rokoch vzťahu. Šťastnú novinku oznámila sama Evita prostredníctvom služby Instagram, kde v pondelok ráno zverejnila svadobnú fotografiu.

Odporúčame:
Kristína Farkašová sa vydala, je z nej šťastná pani Tormová

Viac informácií ale neplánuje zverejňovať, čo povedala ešte pred svadbou týždenníku Plus 7 dní. „Nebudem k tomu nič hovoriť. Svadba bude komorná a tajná. Nikto nás nenájde a neprezradí to, lebo tam bude päť a pol človeka,“ vyjadrila sa.

 

Viac k témam: Evita, knihy, svadba
Zdroj: Webnoviny.sk – Spisovateľka Evita sa druhý raz vydala, jej manželom sa stal otec syna Jakuba © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Joy Fieldingová má vynikajúcu novinku

Nový psychotriler Zlá dcéra je plný rodinných intríg a temných tajomstiev, ktorý vám pripomenie niekdajšie megahity Uteč, Jane! alebo Niekto sa díva. BRATISLAVA 13. júna (WBN/PR) – Joy Fieldingová je kanadská spisovateľka. Už ako dvanásťročná napísala scenár o dievčatku, ktoré zavraždilo vlastných rodičov. Úspech jej priniesol román Rozlúč sa s mamičkou a po ňom nasledovali ďalšie bestsellery. V

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *