Home / šport / Futbal / Video: Bouhaddouz si najprv strelil na MS vo futbale vlastný gól a potom zistil, že bude otcom

PETROHRAD 16. júna (WebNoviny.sk) – Aziz Bouhaddouz by sa dal označiť za najväčšieho smoliara po druhom dni futbalových majstrovstiev sveta v Rusku.

Potopil mužstvo vlastným gólom

Jeho Maroko nečakane prehralo s Iránom 0:1 v piatkovom stretnutí B-skupiny a bol to práve on, kto v 5. minúte nadstaveného času vlastným gólom „potopil“ svoje mužstvo. Šance Maroka na postup zo skupiny sa znížili na minimum. V „béčku“ na nich čakajú zápasy s Portugalskom a Španielskom.

Cristiano Ronaldo prizná vinu v kauze daňových únikov

„Futbal je niekedy taký, radosť mi robia aspoň iné veci. Práve som telefonoval s manželkou a dozvedel sa, že je tehotná,“ cituje denník Marca 31-ročného útočníka nemeckého druholigového FC St. Pauli. Bouhaddouz v úplnom závere nešťastne upratal priamy kop poza chrbát vlastného gólmana.

Podpora z Iránu

Také veci sa však stávajú a nešťastníka sa zastala aj hviezda Iránu Reza Ghoochannejhad: „Nepoznám ťa osobne, ale v živote občas vyhráš a niekedy prehráš. Sme profesionáli a aj toto patrí k futbalu. Neklesaj na mysli pre tento nešťastný gól.“

Tridsaťročný útočník Heerenveenu do zápasu nezasiahol, sedel iba na lavičke náhradníkov. „Som šťastný a hrdý na moju krajinu, ale želám Ti len to najlepšie,“ odkázal Bouhaddouzovi prostredníctvom instagramu.

Viac o téme: Majstrovstvá sveta MS vo futbale 2018:

Všeobecné informácie
Kompletný program a výsledky
Skupiny a nominácie tímov
Tabuľky skupín

Viac k témam: Aziz Bouhaddouz, futbal, Majstrovstvá sveta MS vo futbale 2018 v Rusku
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Bouhaddouz si najprv strelil na MS vo futbale vlastný gól a potom zistil, že bude otcom © SITA Všetky práva vyhradené.