nedeľa , 16 jún 2019
Home / šport / Ostatné športy / Obrovská tragédia v rodine Bodeho Millera, jeho 19-mesačná dcérka sa utopila

Obrovská tragédia v rodine Bodeho Millera, jeho 19-mesačná dcérka sa utopila

LOS ANGELES 12. júna (WebNoviny.sk) – Nešťastie postihlo rodinu niekdajšieho skvelého amerického zjazdára Bodeho Millera. Jeho 19-mesačná dcérka Emeilne Millerová sa utopila v bazéne v Južnej Kalifornii.
Naposledy vydýchla v nemocnici Orange County, kde sa ju medicínski špecialisti pokúšali neúspešne oživiť. Smrť dievčatka sa bude vyšetrovať. Potvrdila to hovorkyňa šerifa Orange County Carrie Braunová.

„Sme úplne zdrvení,“ napísal Bode Miler na instagrame a pridal aj niekoľko fotiek bacuľky s modrými očami a blond vlasmi. Neskôr pripojili aj video, ako dievčatko bozkáva svoju mamu, niekdajšiu skvelú plážovú volejbalistku, Morgan Backovú a hovorí „Ahoj, Dada.“

Počas kariéry získal dve veľké glóbusy

„Nikdy za milión rokov by sme si nepomysleli, že budeme prežívať toľkú bolesť. Jej láska, jej svetlo a duša, na to nikdy nezabudneme. Naše malé dievčatko žilo svoj krátky život naplno každučký deň,“ rozcítil sa Bode Miller na sociálnej sieti.

Americký snoubordový a zjazdársky tím už kondoloval Millerovcom prostredníctvom twitteru. Štyridsaťročný Bode Miller je najviac dekorovaným americkým lyžiarom histórie.

Počas svojej noblesnej kariéry vyhral 33 pretekov Svetového pohára a pridal dva veľké krištáľové glóbusy za celkový triumf v SP. Stal sa štyrikrát majstrom sveta a na konte má aj šesť olympijských medailí (1-3-2), zlatý bol v kombinačných pretekoch na ZOH 2010 vo Vancouveri.

V roku 2013 prišiel o brata

Na ZOH 2014 v Soči sa ako najstarší zjazdár dostal na stupne víťazov, vo veku 36 rokov získal bronz v super G. Napriek jeho nesporným lyžiarskym kvalitám mohol v kariére dosiahnuť podstatne viac. To v prípade, ak by sa viac venoval lyžovaniu a nie popíjaniu v baroch s krásnymi ženami, často aj v noci pred pretekmi.

Okrem práve stratenej dcérky Bode Miller stále má tri deti s tromi rôznymi ženami – desaťročnú dcéru Neesyn Dacey s Chanel Johnsonovou, 5-ročného syna Samuela Nathaniela so Sarou McKennovou a 3-ročného syna Edwarda Nasha so súčasnou manželkou Morgan Beckovou.

Miller v roku 2013 prišiel o mladšieho brata – snoubordistu Chelona. Účastník Winter X Games mal iba 29 rokov, keď zomrel na následky poškodenia mozgu po jednom z pádov.

Viac k témam: Bode Miller, úmrtie, zjazdové lyžovanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Obrovská tragédia v rodine Bodeho Millera, jeho 19-mesačná dcérka sa utopila © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Bežec Souleiman prekonal najstarší rekord P-T-S, Ledecká dosiahla nové slovenské maximum

Slovenský šprintér Ján Volko dosiahol v prvom rozbehu národný výkon roka 10,38 s, čo znamenalo 4. miesto a postup do finále vďaka času.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *