nedeľa , 20 január 2019
Home / šport / Ostatné športy / Škantárovci a Kopúnová obsadili strieborné pozície na pretekoch vo vodnom zjazde

Škantárovci a Kopúnová obsadili strieborné pozície na pretekoch vo vodnom zjazde

BANJA LUKA 10. júna (WebNoviny.sk) – Slovenskí reprezentanti deblkanoisti Peter a Ladislav Škantárovci si iba týždeň po štarte na majstrovstvách Európy vo vodnom slalome pripísali úspešný výsledok vo vodnom zjazde.

Úradujúci olympijskí víťazi v C2M obsadili druhé miesto v nedeľňajšom šprinte na pretekoch Svetového pohára vo vodnom zjazde v Banja Luke v Bosne a Hercegovine. Nad ich sily bola iba francúzska posádka Tony Debray – Louis Lapointe, Slováci za nimi zaostali o 1,17 sekundy.

Darilo sa aj Kataríne Kopúnovej, ktorá medzi kanoistkami skončila vo finále tiež druhá, pred ňou bola už len Talianka Cecilia Panatová. V sobotňajšom dlhom zjazde boli Škantárovci na 11. priečke a Kopúnová siedma.

Viac k témam: Katarína Kopúnová, Ladislav Škantár, Peter Škantár
Zdroj: Webnoviny.sk – Škantárovci a Kopúnová obsadili strieborné pozície na pretekoch vo vodnom zjazde © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Siebenhoferová víťazkou aj druhého zjazdu v Cortine d’Ampezzo, na štarte aj legendárna Vonnová

Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní – Cortina d’Ampezzo (Tal.) – výsledky sobotňajšieho zjazdu žien. CORTINA D’AMPEZZO 19. januára (WebNoviny.sk) – Rakúšanka Ramona Siebenhoferová zopakovala v sobotu svoj triumf z piatkového zjazdu žien v rámci Svetového pohára v zjazdovom lyžovaní 2018/2019 v talianskej Cortine d’Ampezzo. Dvadsaťsedemročná Siebenhoferová si pripísala druhé kariérne víťazstvo v pretekoch SP. Na

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *