nedeľa , 16 jún 2019
Home / šport / Tenis / Schmiedlová postúpila v Bole do štvrťfinále, súperke povolila iba tri gemy

Schmiedlová postúpila v Bole do štvrťfinále, súperke povolila iba tri gemy

BOL 7. júna (WebNoviny.sk) – Slovenská tenistka Karolína Schmiedlová nasadená ako piata zvíťazila za 77 minút 6:2, 6:1 nad Španielkou Sílviou Solerovou-Espinosovou v štvrtkovom stretnutí 2. kola dvojhry na challengerovom turnaji WTA 125K Series Bol Open v chorvátskom Bole (dotácia 125 000 USD, antuka).

Odporúčame:
Karolína Schmiedlová v úvodnom kole na turnaji v Bole nestratila set

Niekdajšia 26. hráčka svetového rebríčka Schmiedlová vyhrala nad Španielkou aj druhý vzájomný zápas. Dvadsaťtriročná Košičanka Schmiedlová, 77. v singlovom renkingu, nastúpi v štvrťfinále proti víťazke stretnutia medzi Slovinkou Tamarou Zidanšekovou a Rumunkou Alexandrou Cadantovou.

Dvojhra – Bol – 2. kolo

Karolína Schmiedlová (SR-5) – Sílvia Solerová-Espinosová (Šp.) 6:2, 6:1 za 77 minút

Viac k témam: Karolína Schmiedlová, Sílvia Solerová-Espinosová, tenis
Zdroj: Webnoviny.sk – Schmiedlová postúpila v Bole do štvrťfinále, súperke povolila iba tri gemy © SITA Všetky práva vyhradené.