utorok , 14 august 2018
Home / KULTÚRA / Film a TV / Martin Scorsese čelí žalobe od upratovačky, údajne ju napadol režisérov pes

Martin Scorsese čelí žalobe od upratovačky, údajne ju napadol režisérov pes

NEW YORK 2. júna (WebNoviny.sk) – Známy americký režisér Martin Scorsese má na krku žalobu zo strany upratovačky, ktorá uvádza, že ju napadol režisérov pes, pričom po tomto útoku bola dva roky práceneschopná. Scorsese vo vyjadrení k žalobe uvádza, že sa nedopustil žiadnej chyby.

Podľa žalujúcej Natary Matias však režisér a jeho žena Helen „veľmi dobre vedeli, že pes je divoký, neovládateľný, zlý, má zúrivú povahu a sklony útočiť na iné zvieratá a tiež na ľudí“.

Matias uvádza, že ju Scorseseho pes napadol v režisérovom dome v septembri 2015, pričom v dôsledku útoku spadla a privodila si zranenia chrbtice. Podľa instagramového profilu Scorseseho dcéry Francesky ich rodinný teriér Desmond zomrel v roku 2016.

Odporúčame:
Producent filmu o Štefánikovi odmieta podozrenia SaS, časový posun spôsobila výmena režiséra

Martin Charles Scorsese je režisér, scenárista, producent, herec a filmový historik. Za drámu Na druhej strane (2006) mu udelili Oscara. Nakrútil tiež snímky ako Špinavé ulice (1973), Taxikár (1976), Zúriaci býk (1980), Posledné pokušenie Krista (1988), Mafiáni (1990), Kasíno (1995), Kundun – Život dalajlámu (1997), Gangy New Yorku (2002), Letec (2004), Prekliaty ostrov (2010), Hugo a jeho veľký objav (2011), Vlk z Wall Street (2013) či Mlčanie (2016).

Na konte má aj niekoľko hudobných snímok ako napríklad George Harrison: Living in the Material World (2011), The Last Waltz (1978) alebo Rolling Stones (2008). Podieľal sa tiež na vzniku dokumentu Woodstock (1970) o rovnomennom kultovom americkom festivale z roku 1969.

Viac k témam: filmový režisér, Martin Charles Scorsese, súd, útok psa, žaloba
Zdroj: Webnoviny.sk – Martin Scorsese čelí žalobe od upratovačky, údajne ju napadol režisérov pes © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Robert Redford sa naposledy ukáže vo filme o úteku z väzenia, s kariérou herca končí

„Pôjdem do dôchodku, pretože hraniu sa venujem už od mojich 21 rokov,“ dodal 81-ročný Redford. BRATISLAVA 6. augusta (SITA) – Americký herec Robert Redford v pondelok oznámil, že končí s hereckou kariérou, a jeho najnovší film The Old Man and The Gun, ktorý sa dostane do kín v septembri, bude posledným, v ktorom sa predstaví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *