pondelok , 20 máj 2019
Home / Bulvárne / Martin Jakubec zahajuje 1. psí šampionát! A ponúka guláš zdarma!

Martin Jakubec zahajuje 1. psí šampionát! A ponúka guláš zdarma!

Malebná dedinka Hrubá Borša (okr. Senec) bude dejiskom 1. psieho šampionátu z okresu Senec. Pre všetkých milovníkov zvierat je pripravená spoločenská akcia 26. mája 2018 (sobota) od 12.00 hod – 18.00 hod.
Akciu pripravilo Občianske združenie Naša Hrubá Borša, ktorého predsedom a zakladateľom je politik, stratég a krízový manažér PhDr. Martin Jakubec, PhD. ktorého verejnosť dobré pozná aj z televíznej obrazovky. Keďže práve o ňom je známe, že miluje zvieratá nadovšetko, rozhodol sa pripraviť túto akciu pre domácich obyvateľov ako aj cezpoľných z okresu. „Akciu organizujem pre nás ľudí so srdom pre zvieratá. Túžim vytvoriť veľkú tradíciu v Hrubej Borši. Každý verí, že ten náš je šampión po svojom, tak im to doprajeme aby sa ukázali akí sú krásni. Nemusia vyhrať ale ukázať sa“. tvrdí sám Jakubec. A prečo práve Hrubá Borša? Obec sa spomínala v minulosti pod názvom Martinus de Borsa. To očarilo samotného Martina Jakubca natoľko, že sa pred štyrmi rokmi usadil práve v tejto obci pri Bratislave. „V obci máme pripravené veľké rozvojové plány pre lepší život ľudí a občiansku vybavenosť, ktorá si vyžaduje zjednotenie a koncepčnosť v riadení obce“. dodal Jakubec pre DENNÍK POLITIKA. 
Registráciu Vašich domácich miláčikov môžete realizovať prostredníctvom jednoduchého formulára na stránke www.borsania.sk a www.hrubaborsa.info kde sa dozviete bližšie informácie. Začiatočníci, amatéri ale aj majstri všetkých plemien, sa môžete zúčastniť na podujatí a možno práve ten Váš sa stane šampión. Závisí iba na ňom a na majiteľovi ako vo voľnej disciplíne presvedčí porotu svojimi schopnosťami. Registrácia je bezplatná. Dobrovoľné vstupné bude darované pre psí útulok Senica a Trnava. Na podujatí vystúpi jedna z prvých Superstar spevák Michal Chrenko a hudobná skupina. Guláš zdarma podáva osobne Martin Jakubec pre registrovaných účastníkov súťaže. Príďte so svojou rodinou na toto krásne popoludnie strávené v obci Hrubá Borša. Tešíme sa na Vašu účasť.   
 
PRspracred.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Ponuka mobilných telefónov je veľká. Ako si vybrať dobrý telefón, ktorý vydrží?

Mobilné telefóny sme si kedysi nevedeli ani predstaviť a v súčasnosti si bez nich nevieme …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *