sobota , 19 január 2019
Home / Bulvárne / Martin Jakubec zahajuje 1. psí šampionát! A ponúka guláš zdarma!

Martin Jakubec zahajuje 1. psí šampionát! A ponúka guláš zdarma!

Malebná dedinka Hrubá Borša (okr. Senec) bude dejiskom 1. psieho šampionátu z okresu Senec. Pre všetkých milovníkov zvierat je pripravená spoločenská akcia 26. mája 2018 (sobota) od 12.00 hod – 18.00 hod.
Akciu pripravilo Občianske združenie Naša Hrubá Borša, ktorého predsedom a zakladateľom je politik, stratég a krízový manažér PhDr. Martin Jakubec, PhD. ktorého verejnosť dobré pozná aj z televíznej obrazovky. Keďže práve o ňom je známe, že miluje zvieratá nadovšetko, rozhodol sa pripraviť túto akciu pre domácich obyvateľov ako aj cezpoľných z okresu. „Akciu organizujem pre nás ľudí so srdom pre zvieratá. Túžim vytvoriť veľkú tradíciu v Hrubej Borši. Každý verí, že ten náš je šampión po svojom, tak im to doprajeme aby sa ukázali akí sú krásni. Nemusia vyhrať ale ukázať sa“. tvrdí sám Jakubec. A prečo práve Hrubá Borša? Obec sa spomínala v minulosti pod názvom Martinus de Borsa. To očarilo samotného Martina Jakubca natoľko, že sa pred štyrmi rokmi usadil práve v tejto obci pri Bratislave. „V obci máme pripravené veľké rozvojové plány pre lepší život ľudí a občiansku vybavenosť, ktorá si vyžaduje zjednotenie a koncepčnosť v riadení obce“. dodal Jakubec pre DENNÍK POLITIKA. 
Registráciu Vašich domácich miláčikov môžete realizovať prostredníctvom jednoduchého formulára na stránke www.borsania.sk a www.hrubaborsa.info kde sa dozviete bližšie informácie. Začiatočníci, amatéri ale aj majstri všetkých plemien, sa môžete zúčastniť na podujatí a možno práve ten Váš sa stane šampión. Závisí iba na ňom a na majiteľovi ako vo voľnej disciplíne presvedčí porotu svojimi schopnosťami. Registrácia je bezplatná. Dobrovoľné vstupné bude darované pre psí útulok Senica a Trnava. Na podujatí vystúpi jedna z prvých Superstar spevák Michal Chrenko a hudobná skupina. Guláš zdarma podáva osobne Martin Jakubec pre registrovaných účastníkov súťaže. Príďte so svojou rodinou na toto krásne popoludnie strávené v obci Hrubá Borša. Tešíme sa na Vašu účasť.   
 
PRspracred.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

MATOVIČ: GLVÁČ si ŽIDom uKRADNUTÝ MAJETOK užíva. TRTKO odkázaný na žužolenie MAFIÁNskej štetky

Spor Igora Matoviča /OĽANO/ s Martinom Glváčom /Smer-SD/ graduje. Matovič najnovšie na sociálnej sieti obvinil …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *