piatok , 22 február 2019
Home / SLOVENSKO / Iniciatíva Hnevám sa organizuje protest v Bratislave na deň nedožitých narodenín Jána Kuciaka

Iniciatíva Hnevám sa organizuje protest v Bratislave na deň nedožitých narodenín Jána Kuciaka

BRATISLAVA 16. mája (WebNoviny.sk) – Protest v Bratislave, ktorý zvolala iniciatíva Hnevám sa na deň nedožitých narodenín Jána Kuciaka, presunuli zo štvrtka 17. mája na piatok 25. mája o 17:00.

„Dohodli sme sa s iniciatívou Za slušné Slovensko, že nám uvoľní námestie, ktoré je tradičným miestom protestov. Záleží nám na tom, aby na protest prišlo čo najviac ľudí,“ povedal za iniciatívu Hnevám sa Matej Hložník.

Odporúčame:
Predstavitelia Za slušné Slovensko po stretnutí s premiérom Pellegrinim nevylučujú ďalšie protesty

Na proteste budú opätovne spoločne žiadať predčasné voľby. Organizátori veria, že do protestu sa im podarí motivovať všetky opozičné demokratické strany, aby sa pridali k petícii za referendum o predčasných voľbách.

Po vražde Jána Kuciaka a jeho partnerky sú po celom Slovensku opakovane demonštrácie organizované iniciatívou Za slušné Slovensko. Ich hlavnými požiadavkami sú dôkladné a nezávislé vyšetrenie vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej za spoluúčasti medzinárodných vyšetrovateľov a dôveryhodná vláda, ktorej súčasťou nebudú ľudia, u ktorých existujú podozrenia z korupcie a prepojenia na organizovaný zločin.

Viac k témam: iniciatíva Hnevám sa, Ján Kuciak, pochod „Za slušné Slovensko“
Zdroj: Webnoviny.sk – Iniciatíva Hnevám sa organizuje protest v Bratislave na deň nedožitých narodenín Jána Kuciaka © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Foto: Polícia objasňuje vlámačky do pivníc, hľadá podozrivého

Podozrivý mal oblečenú tmavú bundu s kapucňou bledej farby, modré rifle, na hlave mal šedú čiapku. BRATISLAVA/BANSKÁ BYSTRICA 22. februára (WebNoviny.sk) – Policajti objasňujú vlámačky do pivníc na Kráľovohoľskej a Rudohorskej ulici v Banskej Bystrici. Zlodej si okrem iných vecí odniesol aj lyže. Ako agentúru SITA informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, kamera na Rudohorskej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *