utorok , 19 jún 2018
Home / SLOVENSKO / Voliči SaS, OĽaNO a Sme rodina môžu mať rozumnú alternatívu, tvrdí Danko po Kiskovom rozhodnutí

Voliči SaS, OĽaNO a Sme rodina môžu mať rozumnú alternatívu, tvrdí Danko po Kiskovom rozhodnutí

BRATISLAVA 15. mája (WebNoviny.sk) – Predseda NR SR Andrej Danko (SNS) vníma vyjadrenie prezidenta SR Andreja Kisku ako jeho osobné rozhodnutie a berie ho na vedomie.

Odporúčame:
Aktualizované: Andrej Kiska oznámil, že v roku 2019 nebude kandidovať za prezidenta

Ako povedal Danko pre agentúru SITA, ak by Kiska založil novú politickú stranu, verí, že konečne voliči SaS, OĽaNO a Sme rodina budú mať rozumnú alternatívu na voľbu.

Viac k témam: Andrej Danko, Andrej Kiska, OĽaNO Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, prezident SR, SaS Sloboda a Solidarita, Sme Rodina Boris Kollár, SNS Slovenská národná strana
Zdroj: Webnoviny.sk – Voliči SaS, OĽaNO a Sme rodina môžu mať rozumnú alternatívu, tvrdí Danko po Kiskovom rozhodnutí © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Likviduje sa dôležitá inštitúcia, poslanci OĽaNO a SaS adresovali ministerke Lubyovej výzvu

Na vykonaní poslaneckého prieskumu sa dohodli členovia Výboru NR SR pre vzdelávanie, vedu, mládež a šport na poslednom zasadnutí 11. júna BRATISLAVA 18. júna (WebNoviny.sk) – Poslanci Výboru NR SR pre vzdelávanie, vedu, mládež a šport po prieskume v Detskom centre Výskumného ústavu detskej psychológie a patopsychológie (VÚDPaP), v ktorom celkovo dalo výpoveď 25 zamestnancov,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *