pondelok , 20 august 2018
Home / SLOVENSKO / Voliči SaS, OĽaNO a Sme rodina môžu mať rozumnú alternatívu, tvrdí Danko po Kiskovom rozhodnutí

Voliči SaS, OĽaNO a Sme rodina môžu mať rozumnú alternatívu, tvrdí Danko po Kiskovom rozhodnutí

BRATISLAVA 15. mája (WebNoviny.sk) – Predseda NR SR Andrej Danko (SNS) vníma vyjadrenie prezidenta SR Andreja Kisku ako jeho osobné rozhodnutie a berie ho na vedomie.

Odporúčame:
Aktualizované: Andrej Kiska oznámil, že v roku 2019 nebude kandidovať za prezidenta

Ako povedal Danko pre agentúru SITA, ak by Kiska založil novú politickú stranu, verí, že konečne voliči SaS, OĽaNO a Sme rodina budú mať rozumnú alternatívu na voľbu.

Viac k témam: Andrej Danko, Andrej Kiska, OĽaNO Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, prezident SR, SaS Sloboda a Solidarita, Sme Rodina Boris Kollár, SNS Slovenská národná strana
Zdroj: Webnoviny.sk – Voliči SaS, OĽaNO a Sme rodina môžu mať rozumnú alternatívu, tvrdí Danko po Kiskovom rozhodnutí © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

30 nových košov prispeje k väčšej čistote Starého Mesta

Až tridsiatimi smetnými košmi v celkovej hodnote takmer 8 500 Eur prispela začiatkom augusta spoločnosť A.I.I. Technické služby k posilneniu čistoty  v mestskej časti Staré Mesto. Väčšina košov (27) bola rozmiestnená na frekventovanej dunajskej promenáde na Dvořákovom a Rázusovom nábreží, ako aj v parku na Vajanského nábreží a tri koše dostali svoje miesto pri Kačacej fontáne na Šafárikovom námestí. Všetky koše zakúpila

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *