sobota , 26 máj 2018
Home / KULTÚRA / Film a TV / Zomrela herečka Margot Kidder, ktorá stvárnila postavu Lois Lane vo filmoch o Supermanovi

Zomrela herečka Margot Kidder, ktorá stvárnila postavu Lois Lane vo filmoch o Supermanovi

BRATISLAVA 14. mája (WebNoviny.sk) – Vo veku 69 rokov zomrela americko-kanadská herečka Margot Kidder. Naposledy vydýchla v nedeľu doma v Montane. Príčina úmrtia zatiaľ nie je známa.

Rodáčka z mesta Yellowknife bojovala s bipolárnou afektívnou poruchou. V roku 1996 sa v dôsledku problémov spojených s touto chorobou dostala na ulicu.

Odporúčame:
Zomrel oceňovaný režisér a scenárista Ermanno Olmi, v meste Asiago vyhlásia deň smútku

Margaret Ruth „Margot“ Kidder sa narodila 17. októbra 1948. Známa je najmä ako Lois Laneová z filmov o Supermanovi z rokov 1978, 1980, 1983 a 1987. Predstavila sa napríklad aj vo filmoch Sestry (1972), Čierne Vianoce (1974), Veľký Waldo Pepper (1975), Horor v Amityville (1979), S vetrom opreteky (1994), Niekto sa pozerá (2000), Hokejistky (2004) alebo Halloween II (2009). Venovala sa aj divadlu. Bola tri razy vydatá a mala dcéru.

Viac k témam: film, filmová herečka, Margot Kidder, Superman, úmrtie
Zdroj: Webnoviny.sk – Zomrela herečka Margot Kidder, ktorá stvárnila postavu Lois Lane vo filmoch o Supermanovi © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Sylvester Stallone sa opäť predstaví ako John Rambo

Známe sú už aj prvé detaily o filme, ktorý by mali začať nakrúcať v septembri. BRATISLAVA 9. mája (WebNoviny.sk) – Americký herec Sylvester Stallone si opäť zahrá Johna Ramba. Informuje o tom americký portál Deadline.com, podľa ktorého sa 71-ročný Stallone predstaví aj v piatom filme tejto série. S nakrúcaním snímky by mali začať už v

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *