sobota , 26 máj 2018
Home / šport / MOTOR šport / Miami chce organizovať preteky F1, doteraz sa Veľká cena v USA konala iba v Austine

Miami chce organizovať preteky F1, doteraz sa Veľká cena v USA konala iba v Austine

MIAMI 12. mája (WebNoviny.sk) – Predstavitelia Miami sa jednohlasne vyslovili za začatie oficiálnych rozhovorov o začlenení pretekov formuly 1 do kalendára v tomto americkom meste už v budúcom roku. O podpise kontraktu by sa malo rozhodnúť v lete tohto roku.

Odporúčame:
Video: Sezóna F1 pokračuje VC Španielska, na okruhu Catalunya sa ťažko predbieha

Pozitívne stanovisko predstaviteľov mesta na Floride je prvým krokom k rozšíreniu najprestížnejších motoristických pretekov v Spojených štátoch amerických. Doteraz sa Veľká cena F1 v USA konala iba v Austine v štáte Texas. Veľká cena Miami by mala ešte viac prilákať záujem turistov o tento atraktívny kút Spojených štátov.

Viac k témam: F1 Formula 1, motoršport, Veľká cena USA
Zdroj: Webnoviny.sk – Miami chce organizovať preteky F1, doteraz sa Veľká cena v USA konala iba v Austine © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Neuville víťazom Rely Portugalska, zároveň je novým lídrom celkového poradia

Na druhom mieste skončil Brit Elfyn Evans, tretí bol Fín Teemu Suninen. MATOSINHOS 21. mája (WebNoviny.sk) – Belgičan Thierry Neuville sa stal celkovým víťazom Rely Portugalska, šiesteho podujatia seriálu majstrovstiev sveta 2018. Po dvadsiatich rýchlostných skúškach zvíťazil pred Britom Elfynom Evansom o 40 sekúnd, prvú trojku uzatvára Fín Teemu Suninen (+47,3 s). Neuville sa víťazstvom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *