štvrtok , 16 august 2018
Home / šport / MOTOR šport / Miami chce organizovať preteky F1, doteraz sa Veľká cena v USA konala iba v Austine

Miami chce organizovať preteky F1, doteraz sa Veľká cena v USA konala iba v Austine

MIAMI 12. mája (WebNoviny.sk) – Predstavitelia Miami sa jednohlasne vyslovili za začatie oficiálnych rozhovorov o začlenení pretekov formuly 1 do kalendára v tomto americkom meste už v budúcom roku. O podpise kontraktu by sa malo rozhodnúť v lete tohto roku.

Odporúčame:
Video: Sezóna F1 pokračuje VC Španielska, na okruhu Catalunya sa ťažko predbieha

Pozitívne stanovisko predstaviteľov mesta na Floride je prvým krokom k rozšíreniu najprestížnejších motoristických pretekov v Spojených štátoch amerických. Doteraz sa Veľká cena F1 v USA konala iba v Austine v štáte Texas. Veľká cena Miami by mala ešte viac prilákať záujem turistov o tento atraktívny kút Spojených štátov.

Viac k témam: F1 Formula 1, motoršport, Veľká cena USA
Zdroj: Webnoviny.sk – Miami chce organizovať preteky F1, doteraz sa Veľká cena v USA konala iba v Austine © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Talian Dovizioso triumfoval na Veľkej cene Českej republiky, líder celkového poradia Márquez skončil tretí

Výsledky – Veľká cena Českej republiky cestných motocyklov – Brno – nedeľa: BRNO 5. augusta (WebNoviny.sk) – Talian Andrea Dovizioso triumfoval v nedeľňajšej Veľkej cene Českej republiky cestných motocyklov v triede MotoGP. Jazdec tímu Ducati a víťaz kvalifikácie triumfoval na Masarykovom okruhu premiérovo v kariére časom 41:07,728 min. Zvíťazil pred španielskym tímovým kolegom z Ducati

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *