pondelok , 22 október 2018
Home / šport / MOTOR šport / Miami chce organizovať preteky F1, doteraz sa Veľká cena v USA konala iba v Austine

Miami chce organizovať preteky F1, doteraz sa Veľká cena v USA konala iba v Austine

MIAMI 12. mája (WebNoviny.sk) – Predstavitelia Miami sa jednohlasne vyslovili za začatie oficiálnych rozhovorov o začlenení pretekov formuly 1 do kalendára v tomto americkom meste už v budúcom roku. O podpise kontraktu by sa malo rozhodnúť v lete tohto roku.

Odporúčame:
Video: Sezóna F1 pokračuje VC Španielska, na okruhu Catalunya sa ťažko predbieha

Pozitívne stanovisko predstaviteľov mesta na Floride je prvým krokom k rozšíreniu najprestížnejších motoristických pretekov v Spojených štátoch amerických. Doteraz sa Veľká cena F1 v USA konala iba v Austine v štáte Texas. Veľká cena Miami by mala ešte viac prilákať záujem turistov o tento atraktívny kút Spojených štátov.

Viac k témam: F1 Formula 1, motoršport, Veľká cena USA
Zdroj: Webnoviny.sk – Miami chce organizovať preteky F1, doteraz sa Veľká cena v USA konala iba v Austine © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Španiel Márquez zožal ďalší úspech na VC Japonska, v MotoGP si zaistil titul šampióna

V poradí sedemnásta Grand Prix 2018 je na programe 28. októbra v Austrálii. MOTEGI 21. októbra (WebNoviny.sk) – Španiel Marc Márquez sa stal víťazom nedeľňajšej Veľkej ceny Japonska cestných motocyklov, šestnásteho podujatia tohtoročného seriálu majstrovstiev sveta. Vďaka ôsmemu triumfu v sezóne predčasne rozhodol o svojom celkovom triumfe. V hodnotení MS má pred zostávajúcimi troma súťažami

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *