Home / šport / Futbal / Video: Kanonier Ibrahimovič strelil svoj tretí gól v zámorí, ktorým rozhodol o triumfe Galaxy

BRIDGEVIEW 15. apríla (WebNoviny.sk) – Gól švédskeho útočníka Zlatana Ibrahimoviča rozhodol o víťazstve futbalistov Los Angeles Galaxy 1:0 na trávniku Chicaga Fire v sobotňajšom stretnutí severoamerickej MLS.

Ibrahimovič reaguje na Ronaldove fantastické zakončenie, má to skúsiť zo 40 metrov ako on

Ibrahimovič prvý raz bol v základnej zostave svojho terajšieho zamestnávateľa, predtým dvakrát nastúpil ako striedajúci hráč. Za 127 minút pôsobenia v zámorí si stihol pripísať tri zásahy.

Aktuálne sa presadil hlavou v nadstavenom čase prvého polčasu po centri Ashleyho Cola. Tridsaťšesťročný Ibrahimovič prišiel do Kalifornie z anglického Manchestru United.

Viac k témam: futbal, Los Angeles Galaxy, MLS Major League Soccer, Zlatan Ibrahimovič
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Kanonier Ibrahimovič strelil svoj tretí gól v zámorí, ktorým rozhodol o triumfe Galaxy © SITA Všetky práva vyhradené.