streda , 20 jún 2018
Home / SLOVENSKO / Dôchodkyňu z Nitry zlákali akciové lieky, prišla o zlaté šperky za stovky eur

Dôchodkyňu z Nitry zlákali akciové lieky, prišla o zlaté šperky za stovky eur

BRATISLAVA/NITRA 14. marca (WebNoviny.sk) – Obeťou podvodníkov sa stala 74-ročná žena z Nitry. Po telefonickej dohode k nej v utorok napoludnie prišiel muž so ženou s ponukou liekov za akciové ceny. Dvojicu domáca pani pozvala dnu.

Ako agentúru SITA informovala nitrianska policajná hovorkyňa Božena Bruchterová, žena s ňou sedela v kuchyni, muž predstieral, že ide po tovar do auta. Keď sa dlhšie nevracal, návštevníčka mu išla pomôcť. Viac sa však už nevrátili.

Odporúčame:
Dvaja muži prepadli dôchodkyňu v jej dome, udreli ju pištoľou do tváre a chceli peniaze

Dôchodkyňa následne zistila, že prišla o zlaté šperky za 2000 eur. Polícia v prípade začala trestné stíhanie pre zločin krádeže, kde je trestná sadzba tri až 10 rokov.

Viac k témam: dôchodcovia, krádež, krimi
Zdroj: Webnoviny.sk – Dôchodkyňu z Nitry zlákali akciové lieky, prišla o zlaté šperky za stovky eur © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Detské centrum nefunguje podľa Lubyovej predstáv, výsledky neohlásenej návštevy ju znepokojili

Členovia Výboru NR SR pre vzdelávanie, vedu, mládež a šport boli v pondelok vo výskumnom ústave na poslaneckom prieskume a vyzvali Lubyovú, aby situáciu riešila. BRATISLAVA 20. júna (WebNoviny.sk) – Ministerka školstva Martina Lubyová bola v utorok na neohlásenej návšteve Detského centra Výskumného ústavu detskej psychológie a patopsychológie, v ktorom podalo výpoveď 25 zamestnancov. Lubyová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *