piatok , 23 marec 2018
Home / šport / Hokej / Štyroch Slovanistov za neoprávnený štart v Tipsport lige nepotrestali

Štyroch Slovanistov za neoprávnený štart v Tipsport lige nepotrestali

BRATISLAVA 13. marca (WebNoviny.sk) – Disciplinárna komisia Slovenského zväzu ľadového hokeja (DK SZĽH) na utorkovom zasadaní zastavila konanie voči hráčom: Borisovi Sádeckému, Marekovi Heclovi, Patrikovi Bačíkovi a Pavlovi Skalickému za neoprávnený štart v slovenskej najvyššej súťaži.

Spomenuté kvarteto kmeňových hráčov Slovana Bratislava čelilo disciplinárke po tom, ako po termíne nastúpili za Tipsport ligové tímy. DK SZĽH však nedokázala úmyselné konanie a rozhodla o upustení potrestania.

V tlačovej správe na oficiálnom webe uviedla, že k vzniknutej situácii prispel riadiaci orgán TL, ktorý pri svojom postupe nerešpektoval prax v minulých rokoch, požiadavku integrity súťaže a zásady rovnosti členov SZĽH.

Viac k témam: HC Slovan Bratislava, hokej, Tipsport liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Štyroch Slovanistov za neoprávnený štart v Tipsport lige nepotrestali © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Šanca na druhú miestenku pre Slovensko v hokejovej Ligy Majstrov stále žije

Ak sa Junosť Minsk stane bieloruským šampiónom, slovenská Tipsport liga získa druhú miestenku v LM MINSK 22. marca (WebNoviny.sk) – Hokejisti tímu Junosť Minsk vo štvrtok postúpili cez Soligorsk už do finále play-off bieloruskej extraligy. Stále tak existuje šanca na to, aby Slovensko získalo druhú miestenku v Lige majstrov 2018/2019. Stane sa tak vtedy, ak

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *