nedeľa , 16 december 2018
Home / šport / Hokej / Štyroch Slovanistov za neoprávnený štart v Tipsport lige nepotrestali

Štyroch Slovanistov za neoprávnený štart v Tipsport lige nepotrestali

BRATISLAVA 13. marca (WebNoviny.sk) – Disciplinárna komisia Slovenského zväzu ľadového hokeja (DK SZĽH) na utorkovom zasadaní zastavila konanie voči hráčom: Borisovi Sádeckému, Marekovi Heclovi, Patrikovi Bačíkovi a Pavlovi Skalickému za neoprávnený štart v slovenskej najvyššej súťaži.

Spomenuté kvarteto kmeňových hráčov Slovana Bratislava čelilo disciplinárke po tom, ako po termíne nastúpili za Tipsport ligové tímy. DK SZĽH však nedokázala úmyselné konanie a rozhodla o upustení potrestania.

V tlačovej správe na oficiálnom webe uviedla, že k vzniknutej situácii prispel riadiaci orgán TL, ktorý pri svojom postupe nerešpektoval prax v minulých rokoch, požiadavku integrity súťaže a zásady rovnosti členov SZĽH.

Viac k témam: HC Slovan Bratislava, hokej, Tipsport liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Štyroch Slovanistov za neoprávnený štart v Tipsport lige nepotrestali © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Slovenskí hokejisti do 18 rokov začali Turnaj štyroch krajín v Budapešti úspechom proti Dánsku

Zverenci trénera Viliama Čacha sa v nasledujúcom zápase budapeštianskeho turnaja stretnú v piatok 14. decembra od 19.00 h s domácim výberom. BUDAPEŠŤ 13. decembra (WebNoviny.sk) – Slovenskí hokejoví reprezentanti do 18 rokov zvíťazili v úvodnom stretnutí na Turnaji štyroch krajín v Budapešti nad rovesníkmi z Dánska 5:3. Mladí Slováci viedli gólmi Martina Volka, Mateja Honečka,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *