utorok , 18 september 2018
Home / šport / Hokej / Štyroch Slovanistov za neoprávnený štart v Tipsport lige nepotrestali

Štyroch Slovanistov za neoprávnený štart v Tipsport lige nepotrestali

BRATISLAVA 13. marca (WebNoviny.sk) – Disciplinárna komisia Slovenského zväzu ľadového hokeja (DK SZĽH) na utorkovom zasadaní zastavila konanie voči hráčom: Borisovi Sádeckému, Marekovi Heclovi, Patrikovi Bačíkovi a Pavlovi Skalickému za neoprávnený štart v slovenskej najvyššej súťaži.

Spomenuté kvarteto kmeňových hráčov Slovana Bratislava čelilo disciplinárke po tom, ako po termíne nastúpili za Tipsport ligové tímy. DK SZĽH však nedokázala úmyselné konanie a rozhodla o upustení potrestania.

V tlačovej správe na oficiálnom webe uviedla, že k vzniknutej situácii prispel riadiaci orgán TL, ktorý pri svojom postupe nerešpektoval prax v minulých rokoch, požiadavku integrity súťaže a zásady rovnosti členov SZĽH.

Viac k témam: HC Slovan Bratislava, hokej, Tipsport liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Štyroch Slovanistov za neoprávnený štart v Tipsport lige nepotrestali © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Foto: Útočník Vegas Golden Knights si nechal vytetovať na chrbát slovenský dvojkríž

Útočník finalistu NHL ma na chrbáte vytetovaný slovenský dvojkríž. LAS VEGAS 17. septembra (WebNoviny.sk) – Americký hokejový útočník Alex Tuch, ktorý momentálne pôsobí v kádri klubu zámorskej NHL Vegas Golden Knights, si dal vytetovať na chrbát veľký slovenský dvojkríž. Did this in honor of my Great Grandma who I called GiGi. Let me know what

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *