sobota , 23 jún 2018
Home / šport / Hokej / Štyroch Slovanistov za neoprávnený štart v Tipsport lige nepotrestali

Štyroch Slovanistov za neoprávnený štart v Tipsport lige nepotrestali

BRATISLAVA 13. marca (WebNoviny.sk) – Disciplinárna komisia Slovenského zväzu ľadového hokeja (DK SZĽH) na utorkovom zasadaní zastavila konanie voči hráčom: Borisovi Sádeckému, Marekovi Heclovi, Patrikovi Bačíkovi a Pavlovi Skalickému za neoprávnený štart v slovenskej najvyššej súťaži.

Spomenuté kvarteto kmeňových hráčov Slovana Bratislava čelilo disciplinárke po tom, ako po termíne nastúpili za Tipsport ligové tímy. DK SZĽH však nedokázala úmyselné konanie a rozhodla o upustení potrestania.

V tlačovej správe na oficiálnom webe uviedla, že k vzniknutej situácii prispel riadiaci orgán TL, ktorý pri svojom postupe nerešpektoval prax v minulých rokoch, požiadavku integrity súťaže a zásady rovnosti členov SZĽH.

Viac k témam: HC Slovan Bratislava, hokej, Tipsport liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Štyroch Slovanistov za neoprávnený štart v Tipsport lige nepotrestali © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Tréner Barry Trotz šokoval Washington, po zisku Stanleyho pohára opúšťa tím

Barry Trotz viedol Washington Capitals od leta 2015. WASHINGTON 18. júna (WebNoviny.sk) – Kanaďan Barry Trotz končí na pozícii hlavného trénera klubu zámorskej hokejovej NHL Washington, ktorý nedávno získal premiérový Stanleyho pohára v histórii organizácie. Päťdesiatpäťročný rodák z Winnipegu o tom v pondelok informoval hráčov a vedenie klubu. Trotz viedol Capitals od leta 2015. Pod

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *