utorok , 26 marec 2019
Home / SVET / Nápadník nevesty zaútočil na snúbencov počas sobáša, zranil ich v oblasti krku a ramien

Nápadník nevesty zaútočil na snúbencov počas sobáša, zranil ich v oblasti krku a ramien

VARŠAVA 13. marca (WebNoviny.sk) – V Poľsku zatkli muža, ktorý počas sobáša napadol nožom ženícha a nevestu. Dvadsaťtriročný útočník ich zranil v oblastiach krku a ramien, keď si mali vymeniť manželské sľuby. Incident sa stal v sobotu v meste Rybnik.

Odporúčame:
Grécka polícia sa dostala do konfliktu s anarchistami, tí sa zabarikádovali v univerzite

Obaja sú mimo ohrozenia života a svoje „áno“ si povedali neskôr v nemocnici. Hovorkyňa regionálnej prokuratúry Karina Sprus v utorok povedala, že páchateľ môže v prípade uznania viny z pokusu o dvojnásobnú vraždu dostať doživotie. Podľa poľského denníka Fakt bol útočník nápadníkom nevesty.

Viac k témam: Poľsko, sobáš, útok
Zdroj: Webnoviny.sk – Nápadník nevesty zaútočil na snúbencov počas sobáša, zranil ich v oblasti krku a ramien © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Pre anonymné hrozby evakuovali radnice vo viacerých mestách v Nemecku, uzavreli aj okolité ulice

Prípady vyšetruje polícia. BERLÍN 26. marca (WebNoviny.sk) – Pre anonymné hrozby evakuovali v utorok ráno radnice vo viacerých nemeckých mestách. Podľa prvotných informácií sa evakuácie dotkli šiestich miest: Augsburg, Kaiserslautern, Chemnitz, Göttingen, Neunkirchen a Rendsburg. V niekoľkých prípadoch policajti potvrdili, že išlo o bombové hrozby. Radnice aj okolité ulice preventívne uzavreli a budovy prehľadávajú zásahové

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *