piatok , 14 december 2018
Home / KULTÚRA / Hudba / Robo Grigorov zverejnil skladbu Milujem ťa o pol ôsmej, na novinke sa podieľal aj Kamil Peteraj

Robo Grigorov zverejnil skladbu Milujem ťa o pol ôsmej, na novinke sa podieľal aj Kamil Peteraj

BRATISLAVA 12. marca (WebNoviny.sk) – Slovenský hudobník Robo Grigorov zverejnil skladbu Milujem ťa o pol ôsmej. Na novinke sa podieľal aj Kamil Peteraj.

„Skladbu sme nahrali v Bratislave a pri nej sme začali po prvý raz spolupracovať so štúdiom v Tel Avive. Bola to prvá skladba, ktorá bola mixovaná v tomto štúdiu, aby sme vyskúšali, ako by nám to spoločne fungovalo a či máme rovnaký názor na zvuk. V našom tíme, samozrejme, zostáva stabilne aj štúdio v Juhoafrickej republike pri Johannesburgu, kde sa mixoval album Dych. Celkovo teda na skladbách pracujú až dvaja zvukoví inžinieri,“ uviedol spevák.

Text piesne sa nachádza aj v knihe básnika Kamila Peteraja a výtvarníka Martina Augustina Texty v obrazoch, obrazy v textoch (2017), ktorej jedným z krstných otcov je Grigorov.

Milujem ťa o pol ôsmej sa bude nachádzať aj na pripravovanom albume 53-ročného interpreta, ktorý plánuje postupne predstavovať single z nahrávky. Jej názov ani dátum vydania však zatiaľ neprezradil.

Na štúdiovke spolupracuje aj s textármi Ľubošom Zemanom, Mariánom Brezánim a Vladom Krauszom a na jeho príprave sa podieľa medzinárodný tím. „Spolupracovníci sú z Izraela, Juhoafrickej republiky, Ruska a, samozrejme, zo Slovenska,“ povedal spevák, ktorý má na konte množstvo albumov a hity ako napríklad Posledný valčík pre Európu, Pocta Majakovskému, Edo, Bol raz jeden žiak, Žuvačka za uchom, Dvaja, Kým ťa mám, Ona je Madona, Modlitba lásky alebo Povedzme.

Informácie agentúre SITA poskytla za interpreta Natália Novotná.

Viac k témam: hudba, Kamil Peteraj, Robo Grigorov
Zdroj: Webnoviny.sk – Robo Grigorov zverejnil skladbu Milujem ťa o pol ôsmej, na novinke sa podieľal aj Kamil Peteraj © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Sir Tom Jones sa po štyroch rokoch vráti do Bratislavy

Hudobnými cenami ovenčená spevácka ikona Tom Jones si to v júni 2019 namieri do bratislavskej NTC Arény. Publiku ponúkne prierez svojej vyše 50-ročnej tvorby. BRATISLAVA 14. decembra (WebNoviny.sk) – Žijúca legenda Tom Jones sa po štyroch rokoch predstaví slovenskému publiku. Hudobnými cenami ovenčená spevácka ikona si to v júni 2019 namieri do bratislavskej NTC Arény. Spevák pôvodom z Walesu, známy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *