streda , 19 september 2018
Home / POLITIKA / Šokujúce odhalenie: FICO a KOTLEBA chcú obviniť KISKU z VLASTIZRADY

Šokujúce odhalenie: FICO a KOTLEBA chcú obviniť KISKU z VLASTIZRADY

Vyriekol nad svojím prezidentským postom svoj ortieľ Andrej Kiska vo svojom nedeľnom príhovore? V kruhoch v okolí Mariána Kotlebu a Róberta Fica sa hovorí, že dôjde k obvineniu prezidenta Kisku z vlastizrady. 

Prezident SR Andrej Kiska totiž dnes začal rokovania s lídrami politických strán. A to sa ani R.Ficovi ani M. Kotlebovi rozhodne nepáči. 

Ako prvých prijme prezident Kiska predstaviteľov parlamentnej opozície. 

Žiadne iné strany zatiaľ oficiálne pozvané neboli.

Tieto skutočnosti, stretnutie prezidenta Kisku s americkým filantropom maďarsko-židovského pôvodu Georgom Sorosom a iné zatiaľ bližšie „nešpecifikované konanie“ prezidenta Kisku údajne vedú lídrov strán Smer a ĽSNS k spojenectvo vo veci možnej obžaloby z vlastizrady Andreja Kisku.

Je možné, aby ficovci a kotlebovci boli v tejto snahe úspešní? Čo hovorí slovenská ústava?

Ako je zréjme, také jednoduché to nebude. Výsledky voleb z roku 2016 sa rôznymi zákulisnými presunmi zmenili oproti stavu z roku 2016

 

ale  ani v roku 2018 koalícia „FICO-KOTLEBA“ nemá dostatok hlasov v Národnej rade na obvinenie prezidenta z vlastizrady. Ak by aj získali odpadlíkov od Kollára a presvedčili celú SNS, stále by im k potrebnej ústavnej väčšine chýbali dva-tri hlasy.

Skutočnosť, že v kruhoch koalície „FICO-KOTLEBA“ sa uvažuje o obvinení prezidenta je však naozaj šokujúca a uvidíme, čo prinesie do budúcna turbulentné politické ovzdušie a situácia, ktorá nastala po vražde investigatívneho novinára portálu aktuality Jána Kuciaka.

KUV.

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

POZOR na cestách! VIDEO. USA vojská sa presúvajú cez SLOvensko

Do pozornosti všetkým motoristom!!! Ministerstvo obrany SR upozorňuje obyvateľov Slovenska na presuny vojenskej techniky zahraničných ozbrojených …

3 komentáre

  1. Treba Kisku zastaviť, lebo tu máme prevrat a Ukrajinu. Už vtedy to malo Slovensku docvaknúť,keď pasoval Porošenka za svojho priateľa. Kto má za priateľa človeka,ktorý strieľa svojich? Len tenmkto to dokáža aj sám., A tu ho máme!

  2. . .tak nejak o Tom to bude ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *