utorok , 10 december 2019
Home / POLITIKA / Horúca správa: V EURÓPE ZAČALA VOJNA !!!

Horúca správa: V EURÓPE ZAČALA VOJNA !!!

Viac informácií prinesú spravodajské portály vo večerných hodinách. Akhul je momentálne vypočúvaný v Jordánsku políciou v Ammáne a tá zaviedla úplné embargo na informácie. DENNÍK POLITIKA je prvý, ktorý prináša túto šokujúcu informáciu! Dnešná šokujúca správa prevzatá z denníka Al Ahram hovorí za všetko. Turecký novinár Mehmet Akhul priniesol autentické svedectvo o plánoch a ich realizácii priamo z centra bojov takzvaného Islamského štátu z oblasti strednej Sýrie. 

Loading…

Rok a pol tam pôsobil pod menom Mohamed Akhe ako bojovník tzv. Islamského štátu (kalifátu). Sám označuje tzv. Islamský štát (ISIS) ako podvod riadený zahraničnou tajnou službou. Vo vedení ISIS sú ľudia trénovaní v zahraničí a niektorí dokonca aj takí, čo boli už zatknutí americkými vojskami v Iraku a neskôr prepustení. Ich identita je pomerne málo známa a ťažko zistiteľná. Utečenecká kríza je podľa Akhula organizovanou vojnou pripravovanou ISIS na prevezenie armád ISIS do Európy. Všetky akcie s deťmi a ženami sú zastierací manéver, ktorý má ukľudniť verejnú mienku v Európe a zdvihnúť vlnu solidarity. Cieľom majú byť samozrejme najvyspelejšie ekonomiky EÚ. Bojovníci ISIS medzi sebou komunikujú prostredníctvom mobilných GSM telefónov v sieti Spojených Arabských Emirátov Etisalat, ktoré majú zaplatené priamo z ISIS. Tým je aj vyriešená záhada, ako mohli takzvaní chudobní utečenci komunikovať medzi sebou z moderných smartphonov celé týždne v roamingovom režime, pričom nemali peniaze údajne na nič.

Príkazy a velenie ide cez veliteľov skupín, ktoré tvoria prevažne obyvatelia Sýrie a Iraku a jedna skupina je vedená troma mužmi, za predpokladu, že sú na jednom mieste. Preto sa takzvaní utečenci domáhali sami rozhodovať, kde budú umiestnení.

Ich taktika má začať takzvanou guerillovou vojnou, čo je v podstate partizánsky spôsob boja a to narúšaním verejného poriadku, infiltráciou domáceho obyvateľstva a kontaktom s už žijúcimi skupinami v EÚ.

Viac informácií prinesú spravodajské portály vo večerných hodinách. Akhul je momentálne vypočúvaný v Jordánsku políciou v Ammáne a tá zaviedla úplné embargo na informácie. DENNÍK POLITIKA je prvý na Slovensku, ktorý prináša túto šokujúcu informáciu!

Toto je dôkaz, že celý socialistický systém v EÚ reprezentovaný zradcami ako Merkelová, Fico, Hollande, Faymann a ostatní totálne zradili Európu a nechali ju nepripravenú na totálnu vojnu vedenú z vnútra.

Loading…

Bodo Greim

spolupracovník DENNÍKa POLITIKA

Amman

20:40 AKTUALIZUJEME HORÚCU SPRÁVU: V EURÓPE ZAČALA VOJNA! EURÓPA MOBILIZUJE!

tipy do denníka

Loading…

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Riaditeľka školy zorganizovala nácvik teroristického útoku, deti teraz potrebujú psychológov

Riaditeľka angažovala bezpečnostnú firmu, aby zorganizovala cvičenie, ktoré malo deti pripraviť na to, ako reagovať počas teroristického útoku.

17 komentárov

 1. To sa dalo cakat!!!! Som zvedavy na reakciu Fica.

 2. Jaroslav Devečka

  Môžete sa prichystať na žalobu. Šírenie poplašnej spráy ako vyšité. Prajem pekný deň.

  • pan Devecka – neviem co si tak asi predstavujete pod pojmom sirenie poplasnej spravy ale ak je to skutocnost ze sa dozviete necenzurovanu pravdu a neviete ju prehltnut a chcete sa tvarit ze sa nic nedeje tak potom asi ano. Sucasne media na Slovensku ale aj vo svete vam predkladaju informacie ideologicky upravene a ked sa objavi jedna, ktora je uplne pravdiva tak sa vam zda byt poplasnou Mozno vas smiech prejde az budete konfrontovany s realitou ale potom uz ziadnu zalobu podavat nebudete moct

   • Tak Dagobert, presli uz 4 dni a sprava ktora bola podla vas „uplne pravdiva“ sa nejako nepotvrdzuje. Sprava, ktoru nikto este nevie,len jordanska tajna sluzba a dennikpolitika.sk 😀 Ale podla vacsiny komentov tu je normalnemu cloveku hned jasne co za tip ludi toto sleduje 🙂

 3. Takto to robi Islamsky stat s tymi čo neprejdú na vieru Islamu:
  http://1kh.de/479155

 4. Každý resp. väčšina podvedome cíti, že sa tu niečo deje a nie je to náhoda. Kto je za to zodpovedný väčšina vie a neviem prečo by mali niesť za to zodpovednosť štáty, ktoré s tým nič nemajú a na silu nám pchať kvoty.Lepšie by tu bol disqus ako FB+druhý alter. koment systém.

 5. Priatelia, cele to začalo už v rokoch osemdesiatych kedy Liga arabských štátov vyhodnotila že kresťanstvo ako také je súčasťou ekonomiky europy a tu treba začať. Vojenský to nie je možne a preto vyčlenila prostriedky na ideologický boj, t. asimiláciu europy . Europa sa stala byť aj ekonomickým ohrozením pre brata USA a tak to využili spojili sa s arabmi a tu je výsledok. Merkelová je len sprostredkovateľom k úspechu. Žiadna socialistická alebo kapitalistická teória, história sa opakuje.

 6. Marian Zaboj Redaktor

  Oznamujeme čitateĺom DENNÍKa POLITIKA, že FB dnes (22.11.2015) blokol zdieľanie tohto nášho článku  DENNÍK POLITIKA – VŽDY A VŠADE PRVÝ. Argumenty a fakty. Zároveň FB blokol aj zdieľanie všetkých ďalších článkov z DENNÍKa POLITIKA.  Hackeri tiež napádajú náš web. Náš web je 
  http://www.dennikpolitika.sk
  INFORMUJTE nás, či články z DENNÍKa POLITIKA
  môžete
  alebo nemôžete
  zdieľať na
  FACEBOOKu.
  Prípadne navrhnite riešenie vzniknutej situácie. Ďakujeme!!!
  tipydodennika@dennikpolitika.sk
  Svedčí to jednoznačne o tom, že podávaním pravdivých nestranných a nezávislých správ sme šliapli na kurie oko viacerým. Naši spoulpracovníci zisťujú, komu až tak veľmi DENNÍK POLITIKA vadí.
  Budeme vás priebežne informovať. Peknú nedeľu praje 
  redakcia DENNÍKa POLITIKA

 7. Seriozne medium predsa musi dat presny odkaz na svoj zdroj – o ziadnom tureckom novinarovi Mehmetovi Akhulovi som v denniku Al Ahram nenasla zmienku (ved si to ktokolvek moze pozriet, ten dennik je online), toto meno sa internetom siri len v suvislosti s vasim clankom. Ak ste seriozni zurnalisti a nie je to len poplasny hoax (tak ako ked ste v suvislosti s nilskou horuckou prinasali obrazky ilustrujuce horucku dengue – vygooglite si rozdiel!) – DAJTE LINK NA DANY CLANOK V AL AHRAME!!! Lebo novinarcina nie je o tom, ze vypocitavo podhazduje ludom falosne informacie, po ktorych tuzia – to by bol hyenizmus.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *