piatok , 17 august 2018
Home / SVET / Česi chcú Ku-klux-klan v uliciach. Slováci sa pridávajú.

Česi chcú Ku-klux-klan v uliciach. Slováci sa pridávajú.

Internet znesie všetko. Mnohí si neuvedomujú, že ich vyjadrenia podporujúce Ku-klux-klan môžu mať aj súdnu dohru a trestné stíhanie.

Po internete sa v posledných dňoch v Česku začala šítiť podpora americkej nenávistnej organizácie Ku-klux-klan, kde diskutujúci argumentujú tým, že moslimské ženy chodia tiež zahalené v hábite (čiernom). Pridávajú sa aj Slováci. Uvidíme teda, ako to celé skončí. Budú v Česku a na Slovenku chodiť po uliciach členovia Ku-klux-klanu?

Zdroj: FB

cesikkk cesikkk1 cesikkk2

Poznámka:

Redakcia DENNÍKA POLITIKA vyznáva hodnoty osobnej slobody, spravodlivosti a slušnosti. Hlavnými zásadami, ktorými sa riadime sú nestrannosť, vyváženosť, objektivita, pravdivosť a dôsledné overovanie faktov. DENNÍK POLITIKA informuje nestranne, slobodne a nezávisle a z toho pramení aj skutočnosť, že zverejňujeme aj názory a stanoviská s ktorými sa nemusíme stotožňovať.

„Sloboda prejavu nie je absolútne právo a niektoré verejné formy prejavu sú zakázané – trestné. Slobodu prejavu je možné v zmysle Ústavy SR obmedziť, ak ide o opatrenia v demokratickej spoločnosti nevyhnutné na ochranu práv a slobôd iných, bezpečnosť štátu, verejného poriadku, ochranu verejného zdravia a mravnosti. Každý občan Slovenskej republiky je viazaný Trestným zákonom, bez ohľadu na to, kde nastáva jeho konanie. Trestné sú výroky hanobiace národnosť, rasu, etnikum a vierovyznanie, podnecujúce k nenávisti z týchto dôvodov, obhajujúce a propagujúce ideológie smerujúce k potláčaniu práv a slobôd.“

DENNÍK POLITIKA sa dištancuje od akýchkoľvek nenávistných prejavov akýchkoľvek osôb a dbáme na dodržiavanie zákon SR. V žiadnom prípade neakceptujeme a nepodporujeme konanie v rozpore so zákonmi SR, osobitne odsudzujme páchanie trestných činov proti mieru a ľudskosti, trestných činov terorizmu a extrémizmu.

Zdôrazňujeme však na záver opätovne:

DENNÍK POLITIKA informuje nestranne, slobodne a nezávisle a aj preto zverejňujeme tiež názory a stanoviská s ktorými sa nestotožňujeme.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

V americkom štáte Colorado našli telo tehotnej ženy, ktorá bola od nezvestná aj so svojimi deťmi

Coloradské úrady v stredu v noci v súvislosti so zmiznutím Shanann Watts a jej dvoch dcér zadržali jej manžela a ich otca. FREDERICK 16. augusta (WebNoviny.sk) – V americkom štáte Colorado našli telo tehotnej ženy, ktorá bola od pondelka aj so svojimi dvomi dcérami nezvestná. Vo štvrtok to oznámili tamojšie úrady, len niekoľko hodín po tom,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *