sobota , 26 máj 2018
Home / šport / Hokej / Miliardár Bonderman a filmár Bruckheimer chcú NHL v Seattli

Miliardár Bonderman a filmár Bruckheimer chcú NHL v Seattli

SEATTLE 14. februára (WebNoviny.sk) – Skupina, ktorá sa usiluje priniesť do Seattlu profesionálny hokej, urobila ďalší krok k získaniu práva účasti v zámorskej hokejovej súťaži NHL.

Skupina s názvom Oak View Group a jeho eventuálne združenie vlastníctva pre NHL, vedené miliardárom Davidom Bondermanom a filmárom Jerrym Bruckheimerom, podali prihlášku pre NHL v utorok. Ak získajú licenciu, stanú sa 32. tímom súťaže.

Odporúčame:
Marián Gáborík v NHL mení dres, „králi“ ho vymenili

„Sme vzrušení pred ďalšími procesnými krokmi a pokračujeme v partnerstve s mestom Seattle,“ zverejnil vo vyhlásení výkonný šéf Oak View Tim Leiweke. Podanie sa očakávalo už niekoľko týždňov a v Seattli veria, že prinesú NHL na najväčší trh USA bez licencie pre zimný profesionálny šport.

Súčasťou podania je zloženie depozitu vo výške 10 miliónov amerických dolárov. Starosta mesta Seattle Jenny Durkan taktiež tlmočil prostredníctvom sociálnej siete twitter radosť nad uchádzačstvom o NHL.

Viac k témam: David Bonderman, hokej, Jerry Bruckheimer, NHL, Oak View Group
Zdroj: Webnoviny.sk – Miliardár Bonderman a filmár Bruckheimer chcú NHL v Seattli © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Kometa to nemôže vyhrať aj tretíkrát po sebe, povedal Hudáček a rozhodol sa pre dres Liberca

V českej najvyššej súťaži bude hrať premiérovo. LIBEREC 24. mája (WebNoviny.sk) – Slovenský hokejista Libor Hudáček po troch rokoch opustil Švédsko a zamieril bližšie k vlasti, v sezóne 2018/2019 si bude obliekať dres českého tímu Bílí Tygři Liberec. Rozhodoval mezi Libercom a Brnom Priznal, že ponúk mal viacero, pre klub na severe Čiech rozhodla progresívna

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *