Home / šport / Futbal / Video: Neapol otočil zápas 24. kola Serie A, štyri góly strelili aj „rossoneri“

RÍM 11. februára (WebNoviny.sk) – Futbalisti Neapola sú aj po sobote lídrami talianskej Serie A. Mužstvo slovenského kapitána Mareka Hamšíka doma zvíťazilo 4:1 z manka 0:1 nad hráčmi Lazia Rím v zápase 24. kola.

V 3. min otvoril skóre Stefan de Vrij, tesne pred polčasovou prestávkou zmazal manko José Callejón. Po zmene strán najskôr Wallace strelil vlastný gól, ďalšie zásahy Neapola pridali Mário Rui a Dries Mertens. Stredopoliar Hamšík odohral prvý polčas. Neapol je na čele s jednobodovým náskokom pred Juventusom Turín.

AC Miláno zvíťazilo 4:0 na ihrisku nováčika SPAL Ferrara. Skóre otvoril už v 2. minúte útočník „rossoneri“ Patrick Cutrone, ktorý sa po zmene strán zapísal do streleckej listiny opäť. Víťazstvo hostí v záverečnej dvadsaťminútovke duelu spečatili argentínsky reprezentant Lucas Biglia a taliansky útočník Fabio Borini. AC Miláno sa v tabuľke vyšvihlo na siedme miesto, na konte má 38 bodov. Bez prehry je v šiestom ligovom stretnutí v sérii.

Neapol – Lazio Rím 4:1 (1:1)
Góly: 43. Callejón, 54. Wallace (vlastný), 56. Mário Rui, 73. Mertens – 3. De Vrij
Marek Hamšík (Neapol) odohral prvý polčas.

Viac k témam: futbal, Marek Hamšík, Serie A
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Neapol otočil zápas 24. kola Serie A, štyri góly strelili aj „rossoneri“ © SITA Všetky práva vyhradené.