Home / šport / Futbal / Video: Juventus predviedol kanonádu, o triumfe AS Rím rozhodol gól z prvej minúty

RÍM 4. februára (WebNoviny.sk) – Úradujúci majster Juventus Turín doma rozdrvil Sassuolo 7:0 v nedeľňajšom zápase 23. kola talianskej futbalovej Serie A.

Stará dáma“ rozhodla štvorgólovou kanonádou už v prvom polčase o jednoznačnom triumfe. Po zmene strán dokonal demontáž hostí hetrikom Gonzalo Higuaín. Juventus sa minimálne do večera dostal na čelo ligovej tabuľky pred Neapol, ktorý od 20.45 h nastúpi na súperovej pôde proti Beneventu.

Hráči AS Rím zvíťazili na trávniku Hellasu Verona 1:0. Jediný gól stretnutia padol už v 1. min, keď skóroval turecký ofenzívny záložník Cengiz Ünder. Hellas následne nedokázal zvrátiť nepriaznivý stav, ani keď hral od 51. min presilovku po červenej karte Lorenza Pellegriniho.

Serie A – 23. kolo

výsledky nedeľňajších zápasov

Hellas Verona – AS Rím 0:1 (0:1)
Gól: 1. Ünder, ČK: 51. L. Pellegrini (AS Rím)

Atalanta Bergamo – Chievo Verona 1:0 (0:0)

Cagliari – SPAL Ferrara 2:0 (1:0)
Góly: 33. Cigarini, 78. Sau Benevento – Neapol (20.45)

Viac k témam: futbal, Serie A
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Juventus predviedol kanonádu, o triumfe AS Rím rozhodol gól z prvej minúty © SITA Všetky práva vyhradené.