Home / šport / Cyklistika / V časovke na Okolo San Juanu triumfoval Mullen, Majka z Bora-Hansgrohe obsadil tretie miesto

SAN JUAN 24. januára (WebNoviny.sk) – Ír Ryan Mullen zvíťazil v utorkovej individuálnej časovke na 14,4 km na cyklistických pretekoch Okolo San Juanu v Argentíne. Člen tímu Trek-Segafredo zdolal v San Juane o 25 sekúnd Taliana Filippa Gannu, o ďalších päť sekúnd zaostal Poliak Rafal Majka z družstva Bora-Hansgrohe. Jeho slovenský kolega Michael Kolář obsadil 40. pozíciu s mankom 1:39 min.

V priebežnom celkovom poradí vedie Ganna pred Majkom s náskokom piatich sekúnd, na treťom mieste figuruje 41-ročný Španiel Óscar Sevilla s odstupom 11 sekúnd. Kolářovi patrí 104. miesto (+4:30 min).

Okolo San Juanu 2018 – 3. etapa

San Juan – San Juan, individuálna časovka na 14,4 km:

1. Ryan Mullen (Ír.) Trek-Segafredo 17:43 min, 2. Filippo Ganna (Tal.) UAE Team Emirates +25 s, 3. Rafal Majka (Poľ.) Bora-Hansgrohe +30,… 40. Michael Kolář (SR) Bora-Hansgrohe +1:39 min

Poradie po 3. etape: 1. Filippo Ganna (Tal.) UAE Team Emirates 6:58:37 h, 2. Rafal Majka (Poľ.) Bora-Hansgrohe +5 s, 3. Óscar Sevilla (Šp.) Medellín-Inder +11,… 104. Michael Kolář (SR) Bora-Hansgrohe +4:30 min

Viac k témam: Bora-Hansgrohe, cyklistika, Michael Kolář, Okolo San Juanu, Rafal Majka
Zdroj: Webnoviny.sk – V časovke na Okolo San Juanu triumfoval Mullen, Majka z Bora-Hansgrohe obsadil tretie miesto © SITA Všetky práva vyhradené.