sobota , 21 apríl 2018
Home / POLITIKA / Riadi žid dobrého anjela prezidenta kresťana Kisku?

Riadi žid dobrého anjela prezidenta kresťana Kisku?

Židovská lobby má chápadlá všade! Vyzerá to tak, že aj v prezidentskom paláci Slovenska.

Po poslednom prejave v rade národnej Slovenska dobrého anjela Kisku prezidenta Slovenska je to viac ako isté. Vyjadrenia Kisku vo veci imigrantov potvrdzujú, že toto video bolo a je pravdivé a je pravdou, že minimálne jeden žid riadi dobrého anjela prezidenta kresťana Kisku. Aj keď ako raz povedal prezident, chcel byť židom. Vraj.

 

RV

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Premiér Pellegrini predstavil priority svojej vlády, všetkým ministrom zadal dve úlohy

Premiér Peter Pellegrini chce v máji navštíviť všetky ministerstvá. BRATISLAVA 20. apríla (WebNoviny.sk) – Premiér Peter Pellegrini v piatok  ako hlavné priority svojej vlády uviedol odstránenie byrokracie štátu, vytváranie sociálnych podmienok pre všetkých občanov a znižovanie regionálnych rozdielov. Uviedol to počas tlačovej konferencie, na ktorej predstavil svoje priority a najbližšie kroky. Informoval, že ministri od neho

Jeden komentár

  1. Zidosionisti ovladaju celu pravu risu zla,,sionisticko-imperialisticku USA.Tento vojnovy stvac a uzernik je len figurka.Butora ak sa mu nepaci na Slovensku daj si dochod hoc aj do Izraela.Jarmulkari sa vela roztahuju celkovo na Slovensko.Necudo ved ovladaju USA a EU to ma byt druha napodobnenina USA a vsetko je to ako ,,konspiracia Zlateho telata.,,Biedny to narod mat takehoto uzernik sasa za hlavu statu je fakt.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *