piatok , 20 apríl 2018
Home / šport / Futbal / Real prehral doma s Villarrealom, najväčší prenasledovateľ Barcelony Atlético zvíťazil s Eibarom

MADRID 13. januára (WebNoviny.sk) – Domáci futbalisti Realu Madrid prehrali 0:1 s hráčmi Villarrealu v sobotňajšom stretnutí 19. kola najvyššej španielskej súťaže La Ligy 2017/2018.

O jediný gól stretnutia sa v závere po protiútoku postaral Pablo Fornals. Úradujúci španielsky majster Real figuruje v tabuľke na 4. mieste (32 b.) a má priepastné 16-bodové manko na vedúci FC Barcelona. Villarrealu patrí 5. priečka, má o bod menej než „biely balet“.

V úvodnom zápase sobotňajšieho programu zvíťazila Girona nad tímom Las Palmas vysoko 6:0. Za domácich sa v prvom polčase presadil z pokutového kopu uruguajský kanonier Christian Stuani. Hetrikom sa v druhom polčase blysol kenský útočník Michael Olunga. Pre Gironu to bola najvyššia výhra v premiérovej sezóne medzi španielskou elitou. Las Palmas zostáva aj naďalej na poslednom mieste v tabuľke.

Hlavný prenasledovateľ Barcelony na ceste za titulom nezaváhal na pôde Eibaru. Víťazstvo Atlética Madrid 1:0 zariadil v 27. min francúzsky útočnik Kévin Gameiro.

Viac k témam: futbal, La Liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Real prehral doma s Villarrealom, najväčší prenasledovateľ Barcelony Atlético zvíťazil s Eibarom © SITA Všetky práva vyhradené.