pondelok , 16 júl 2018
Home / SLOVENSKO / Muž zomrel po zásahu elektrickým prúdom, tragický pracovný úraz vyšetruje polícia

Muž zomrel po zásahu elektrickým prúdom, tragický pracovný úraz vyšetruje polícia

BRATISLAVA/VEĽKÝ KRTÍS 10. januára (WebNoviny.sk) – Päťdesiatštyriročný muž z Veľkého Krtíša prišiel o život po zásahu prúdom vysokého napätia, keď pracoval pri hlavnej rozvodnej elektrickej skrini.

Odporúčame:
Na zvolenskom sídlisku Sekier našli v byte mŕtvu matku so synom

Nešťastie sa stalo v utorok popoludní v areáli bývalej Bane Dolina, v katastri obce Malé Straciny vo Veľkokrtíšskom okrese.

Ako agentúru SITA informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Kováčiková, tragický pracovný úraz vyšetruje polícia. Začaté je trestné stíhanie vo veci pre usmrtenie.

Viac k témam: Polícia SR, smrteľný pracovný úraz, Veľký Krtíš, zásah elektrickým prúdom
Zdroj: Webnoviny.sk – Muž zomrel po zásahu elektrickým prúdom, tragický pracovný úraz vyšetruje polícia © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Na hraničnom priechode Vyšné Nemecké – Užhorod dočasne prerušia prevádzku

Cestujúci v osobnej doprave môžu v uvedenom čase použiť iné hraničné priechody. BRATISLAVA 16. júla (WebNoviny.sk) – Na hraničnom priechode Vyšné Nemecké – Užhorod 25. júla dočasne prerušia prevádzku. Ako ďalej agentúru SITA informovala regionálna hovorkyňa colného úradu Klára Baloghová, dočasné obmedzenie sa bude týkať všetkých pracovísk nákladnej aj osobnej dopravy v oboch smeroch od 8:00 do 12:30. Cestujúci

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *