streda , 24 január 2018
Home / SLOVENSKO / Muž zomrel po zásahu elektrickým prúdom, tragický pracovný úraz vyšetruje polícia

Muž zomrel po zásahu elektrickým prúdom, tragický pracovný úraz vyšetruje polícia

BRATISLAVA/VEĽKÝ KRTÍS 10. januára (WebNoviny.sk) – Päťdesiatštyriročný muž z Veľkého Krtíša prišiel o život po zásahu prúdom vysokého napätia, keď pracoval pri hlavnej rozvodnej elektrickej skrini.

Odporúčame:
Na zvolenskom sídlisku Sekier našli v byte mŕtvu matku so synom

Nešťastie sa stalo v utorok popoludní v areáli bývalej Bane Dolina, v katastri obce Malé Straciny vo Veľkokrtíšskom okrese.

Ako agentúru SITA informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Kováčiková, tragický pracovný úraz vyšetruje polícia. Začaté je trestné stíhanie vo veci pre usmrtenie.

Viac k témam: Polícia SR, smrteľný pracovný úraz, Veľký Krtíš, zásah elektrickým prúdom
Zdroj: Webnoviny.sk – Muž zomrel po zásahu elektrickým prúdom, tragický pracovný úraz vyšetruje polícia © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Novela zákona o justičnej a väzenskej stráži je nevyhnutná, tvrdí Žitňanská

Trinásť rokov nenastala žiadna novelizácia zákona. BRATISLAVA 23. januára (WebNoviny.sk) – Parlamentný ústavnoprávny výbor rokoval v priestoroch Justičného paláca v Bratislave. Podľa slov ministerky spravodlivosti Lucie Žitňanskej (Most-Híd) sú podobné akcie prínosom, pretože práve ústavnoprávny výbor schvaľuje zákony, ktoré sa väzenstva a justície priamo dotýkajú. „Som principiálne rada, že aj poslanci výboru majú záujem poznať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *