Home / šport / Futbal / Video: FC Janov doma podľahol Atalante, víťazný gól hostí strelil Masiello

RÍM 12. decembra (WebNoviny.sk) – Domáci futbalisti FC Janov prehrali 1:2 s hráčmi Atalanty Bergamo v utorkovom stretnutí 16. kola najvyššej talianskej súťaže Serie A. Domácich dostal do vedenia v úvode stretnutia Andrea Bertolacci. Hostia stihli vyrovnať skóre tesne pred prestávkou, keď sa presadil slovinský reprezentant Josip Iličič. Víťazný gól Atalanty strelil v druhom polčase taliansky obranca Andrea Masiello.

Viac k témam: futbal, Serie A
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: FC Janov doma podľahol Atalante, víťazný gól hostí strelil Masiello © SITA Všetky práva vyhradené.