streda , 2 decembra 2020
Home / POLITIKA / NASTAVILI STE NOSY. A budete ďalej robiť TO, čo povie PREMIÉR

NASTAVILI STE NOSY. A budete ďalej robiť TO, čo povie PREMIÉR

Excelentný komentár s názvom: Matovičova pasca od Martina M. Šimečku prinášame čitateľom DENNÍKa POLITIKA v rámci rubriky VÝBER Z RÔZNYCH ZDROJOV BEZ CENZÚRY  v úplnom znení a bez cenzúry:

Premiér nám nastavil morálnu pascu, z ktorej sa nedá uniknúť.

Bolo plošné testovanie správne či nesprávne? Nechcem na to mať názor. Rozhodol som sa ho nemať preto, lebo je to jediný spôsob, ako uniknúť z pasce, ktorú nám všetkým nastavil premiér Igor Matovič, keď urobil z testovania morálny imperatív.

Dvojdňová mobilizácia slovenskej spoločnosti bola nepochybne jeho úspechom, lebo milióny ľudí nastavili premiérovi svoje nosy. Už nezáleží na tom, že mnohí stáli hodiny v rade len preto, lebo potrebovali ten papier, aby smeli ísť zajtra do práce. Ak si raz necháte pošparchať v nose, je logické, že presvedčíte sám seba, že ste obetovali svoj čas a nos pre správnu vec.

A potlačíte otázku, ktorá sa vám tisne na jazyk: je možné, aby toľko energie a dobre mysleného úsilia dobrovoľníkov, zdravotníkov a úradníkov samosprávy bolo vynaložených na úplnú somarinu? Odpoveď je totiž krutá: áno, je to možné. Dejiny sú plné takýchto masových nezmyslov.

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

SaS dýcha na chrbát hnutiu OĽaNO, voľby by vyhral Hlas-SD a Smer-SD je až za kotlebovcami

Do parlamentu by sa dostalo osem politických subjektov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *