utorok , 24 novembra 2020
Home / SLOVENSKO / Continental v Púchove vlastné odberné miesto nezriadi, zamestnancom však odporúča na testovanie ísť

Continental v Púchove vlastné odberné miesto nezriadi, zamestnancom však odporúča na testovanie ísť

29.10.2020 (Webnoviny.sk) – V púchovských podnikoch spoločnosti Continental nevyužijú možnosť organizovania plošného testovania na ochorenie COVID-19 pre svojich zamestnancov. Agentúre SITA to potvrdila hovorkyňa spoločnosti Katarína Pavlisová. Limitujúcimi faktormi pre toto rozhodnutie boli podľa Pavlisovej časový faktor pre zabezpečenie požiadaviek na testovanie a neustále sa meniace podmienky pre zamestnávateľov.

“Spoločnosť Continental v Púchove odporučila svojim zamestnancom zúčastniť sa celoplošného testovania na ochorenie COVID-19 na odberných miestach v mieste ich bydliska, v záujme ochrany zdravia a životov našich zamestnancov, ich rodín, ale tiež širokého okolia,” uviedla Pavlisová.

Ako doplnila, spoločnosť ponúkla mestu Púchov svoje kapacity na zriadenie testovacieho miesta v rámci plošného testovania. “Nakoľko mesto Púchov disponuje dostatočným počtom miest, ktoré spĺňajú zdravotné a hygienické požiadavky na plošné testovanie, samospráva túto ponuku nevyužije,” doplnila Pavlisová.

Viac o téme: Koronavírus

Viac o téme: Celoplošné testovanie

Viac k témam: Celoplošné testovanie, Koronavírus
Zdroj: Webnoviny.sk – Continental v Púchove vlastné odberné miesto nezriadi, zamestnancom však odporúča na testovanie ísť © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Čaputová bude rešpektovať ďalšie celoplošné testovanie, s Matovičom sa rozprávala aj o koalícii

Slovensko podľa prezidentky Čaputovej potrebuje zodpovedných politikov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *