pondelok , 20 august 2018
Home / KULTÚRA / Divadlo / Rok 2018 otvoria v Štúdiu L+S Tri grácie z umakartu

Rok 2018 otvoria v Štúdiu L+S Tri grácie z umakartu

BRATISLAVA 7. decembra 2017 (WBN/PR) – Štúdio L+S začne rok 2018 pestrým výberom svojich predstavení. V novom roku sa divadelné svetlá po prvý raz rozsvietia 9. januára, a to v komédii Tri grácie z umakartu, v ktorej sa vždy stretáva trojica výborných slovenských herečiek – Marta Sládečková, Kamila Magálová a Petra Polnišová.

O pár dní neskôr, 13. januára, si diváci tohto známeho slovenského divadla môžu vychutnať vtipné situácie a dialógy v  predstavení Môj dobrý kamarát. Každý má predsa svojho dobrého kamaráta, ktorý sa zjaví raz za čas a obráti vám život absolútne naruby. Ale nedá sa nič robiť, je to predsa Váš „dobrý kamarát“.

Najnovší titul Štúdia L+S Inak sa mám fajn je na programe o deň neskôr, 14. januára 2018. Inscenácia, ktorá vznikla na motívy knižného bestselleru Martiny Sľúkovej a Terezy Oľhovej, mala premiéru koncom septembra 2017. Autorky románu ľahkým, vtipným a bystrým spôsobom zhmotňujú určitú etapu svojho priateľstva a spriaznenosti. Dynamická inscenácia je aj o predsudkoch, o náraze predstáv s realitou, o neúprosnosti času, ktorý nepozná kompromisy, ale hlavne o potrebe ľudskej blízkosti a lásky.

V druhej polovici januára sa diváci môžu tešiť aj na už známe tituly Štúdia L+S – predstavenie s Milanom Lasicom a Milanom Kňažkom Na fašírky mi nesiahaj (20.1.), divácky hit 69 vecí lepších než sex (21.1.), hru Rybárik kráľovský (27.1), večne vtipné Listy Emilovi (28.1.), Malé manželské zločiny(30.1.) a dvojicu Lasica-Huba v predstavení Starí majstri ,,Oude Meesters“ (31.1.). Na programe sú aj dva večerné programy plné dobrej nálady – 3T- Tri tvorivé tvory (23.1) či Music a´la cARTe (26.1.), vždy s novými hosťami.

Vstupenky na januárové predstavenia sú už v predaji v pokladni Štúdia L+S a v sieti www.predpredaj.sk

Ďakujeme partnerom:

Generálny reklamný partner: Slovenská sporiteľňa
Hlavní reklamní partneri: Ararat, Torbia, LGM, R-Media
Reklamní partneri: poisťovňa Novis, minerálna voda Fatra, Barzzuz, Hotel Tatra, Produkčný dom Forza
Mediálni partneri: Rádio Jemné, denník Pravda, týždenník .týždeň, mesačník Kam do mesta, webnoviny.sk, zoznam.sk, predpredaj.sk, netky.sk, BKIS

Viac k témam: Divadlo, Štúdio L+S
Zdroj: Webnoviny.sk – Rok 2018 otvoria v Štúdiu L+S Tri grácie z umakartu © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Vo veku 75 rokov zomrel legendárny herec Stanislav Dančiak

Herec dlhodobo bojoval so zdravotnými problémami BRATISLAVA 5. augusta (WebNoviny.sk) – Vo veku 75 rokov zomrel slovenský herec Stano Dančiak. Informuje o tom portál televízie Markíza. Bojoval so zdravotnými problémami Podľa týchto údajov Dančiak zomrel počas spánku v noci zo soboty na nedeľu v bratislavskej nemocnici. Herec dlhodobo bojoval so zdravotnými problémami. Stano Dančiak sa narodil

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *