utorok , 23 október 2018
Home / EKONOMIKA / Sociálna poisťovňa upravila výplatné termíny dôchodkov, dôvodom sú vianočné sviatky

Sociálna poisťovňa upravila výplatné termíny dôchodkov, dôvodom sú vianočné sviatky

BRATISLAVA 7. decembra (WebNoviny.sk) – Sociálna poisťovňa upozorňuje verejnosť, že počas nadchádzajúcich vianočných sviatkov sa zmení výplatný termín dôchodkov.

Dôchodcovia, ktorým výplatný termín dôchodkovej dávky v hotovosti prostredníctvom pošty pripadá na Štedrý deň 24. decembra 2017, ich dostanú v predstihu už o dva dni skôr – a to v piatok 22. decembra 2017.

Odporúčame:
Ministerstvo práce neakceptovalo zásadné výhrady k preddôchodkom, trvá na svojom návrhu

ôchodky v hotovosti prostredníctvom pošty vyplatené ešte v piatok – teda ako je bežné, keď výplatný termín pripadne na sobotu. Agentúru SITA informoval Peter Višváder zo Sociálnej poisťovne.

Viac k témam: dôchodky, Sociálna poisťovňa
Zdroj: Webnoviny.sk – Sociálna poisťovňa upravila výplatné termíny dôchodkov, dôvodom sú vianočné sviatky © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

V parlamente neuspelo ani OĽaNO s poistením pre študentky, ani návrh SaS o predčasnej penzii

Do druhého čítania sa nedostal ani návrh novely zákona o sociálnom poistení od poslancov za hnutie OĽaNO, ktorým chceli zaviesť osobitný typ dobrovoľného nemocenského poistenia pre študentky s nárokom len na materskú dávku. BRATISLAVA 23. októbra (WebNoviny.sk) – Poslanci parlamentu za stranu SaS v parlamente neuspeli s návrhom novely zákona o sociálnom poistení, podľa ktorého by

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *