utorok , 23 október 2018
Home / SLOVENSKO / Začínajúca autorka Michaela Zamari prináša na knižný trh román Šéf môjho šéfa

Začínajúca autorka Michaela Zamari prináša na knižný trh román Šéf môjho šéfa

BRATISLAVA 7. decembra 2017 (WBN/PR) – Začínajúca mladá autorka Michaela Zamari prináša na slovenský knižný trh debutový román s pútavým názvom Šéf môjho šéfa. Kniha vychádza vo vydavateľstve MERIDIANO-press v edícii MODERNÉ ROMÁNY, ktorú si obľúbili už tisícky žien po celom Slovensku.

Román opisuje príbeh sympatickej a ambicióznej Nely, ktorá má za sebou pohnutú minulosť. Budúcnosť však vidí ružovo – má prácu, ktorá ju baví, šéfa, s ktorým si rozumie, a nezáväzného priateľa s výhodami. Jej pokojný život sa nečakane otrasie v základoch, keď do firmy Predictors, kde pracuje, vstúpi jeden z jej vrcholových manažérov, Tomas Leroy.

Jeho prílišná náklonnosť k nej ju nielen desí, ale okamžite v nej vyvolá množstvo otázok. Kto je v skutočnosti šéf jej šéfa a čo je pravým dôvodom jeho príchodu? Čaká ju obdobie citových turbulencií alebo je len zbytočne podozrievavá? Zmätená Nela je odhodlaná dopátrať sa pravdy, ale na Leroya, je zdá sa, krátka….

Príbeh dvoch neobyčajných ľudí, ktorých istým spôsobom spája minulosť i budúcnosť, a v ktorom tvrdohlavé charaktery inteligentných postáv dokazujú, že tie najlepšie veci v živote nie sú zadarmo.

Kniha má potenciál zaujať aj náročnejšie čitateľky, ktoré si obľúbili žáner literatúra pre ženy. Pútavý román plný iskrivých dialógov, dobre vystavaného a premysleného deja, s prvkami jemnej erotiky a psychologického trilleru, nesie v sebe poriadnu dávku napätia a moderný náboj.

Viac k témam: Michaela Zamari, MODERNÉ ROMÁNY, Šéf môjho šéfa
Zdroj: Webnoviny.sk – Začínajúca autorka Michaela Zamari prináša na knižný trh román Šéf môjho šéfa © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Tínedžer Adam čelí obvineniam z ublíženia na zdraví, surovo napadol 43-ročného Vladimíra,

Osemnásťročnému Adamovi hrozí trest na päť až 12 rokov. BRATISLAVA/POPRAD 23. októbra (WebNoviny.sk) – Obvineniam z ublíženia na zdraví čelí iba 18-ročný Adam. V nedeľu v jednom z rodinných domov v Jánovciach v okrese Poprad po predchádzajúcej hádke zaútočil na 43-ročného Vladimíra. Zvalil ho na zem, škrtil ho a niekoľkokrát ho udrel do hlavy. Ako

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *